PartnerzyPartnersPartnersPartenaires
 
 

Wyszukaj

porawdy prawne online

Comon Law Firm

Comon Law Firm jest dynamicznie rozwijającą się kancelarią prawną z siedzibą w Szanghaju. Oferującą pomoc prawną w szerokim zakresie, nie tylko w Szanghaju, ale także poprzez biura partnerskie w Pekinie, Shenzhen, Chongqing, Chengdu, Lanzhou, Wuhan oraz Changsha. Kancelaria zapewnia wysoki poziom, profesjonalizm i konkurencyjność świadczonych usług prawnych. Prawnicy kancelarii posiadają specjalistyczną wiedzę z różnych dziedzin prawa, obejmujących: prawo korporacyjne, prawo pracy, prawo własności intelektualnej, prawo nieruchomości, finanse i papiery wartościowe,  private equity, venture capital, fuzje i przejęcia, handel międzynarodowy i arbitraż. Z naszych usług skorzystało już wiele międzynarodowych korporacji, zagranicznych i lokalnych firm, dużych i średnich przedsiębiorstw państwowych, których działalność obejmuje różne gałęzie przemysłu ? handel, budownictwo, infrastrukturę, bankowość, rynek papierów wartościowych, nieruchomości. Ideą kancelarii jest wychodzenie naprzeciw potrzebom i wymaganiom klientów, dlatego w efektywny sposób stara się wspierać ich globalną ekspansję.

Taxa Group

Tax Advisors Group Sp. z o.o. (TaxA Group Sp z o.o.) to spółka doradztwa podatkowego założona przez grupę doświadczonych doradców podatkowych. Oferują pełen zakres usług doradztwa podatkowego. Usługi obejmują obsługę podmiotów gospodarczych, w tym poza bieżącym doradztwem podatkowym także doradztwo strukturalne, doradztwo w trakcie postępowań podatkowych i skarbowych, doradztwo w zakresie cen transferowych czy przeglądy podatkowe. Jako jedna z nielicznych spółek doradztwa podatkowego oferujemy także obsługę podatkową podmiotów samorządowych, spółek użyteczności publicznej, szkół wyższych.

http://taxagroup.pl/

AFK Centrum Obsługi Biznesu

Afk Centrum Obsługi Biznesu specjalizuje się w outsourcingu księgowym oraz kadrowo-płacowym. Obecnie działa jako spółka prawa handlowego i dysponujemy szerokim pakietem usług dedykowanych dla małych , średnich i dużych przedsiębiorstw. Swoją ofertę kieruje do firm, które chcą się zająć tylko i wyłącznie działalnością operacyjną, a resztę usług okołobiznesowych chcą zlecić na zewnątrz.

http://www.afkcob.pl/pl/