KomornicyKomornicyKomornicyKomornicy
 
 

Wyszukaj

porawdy prawne online

Komornicy

Rada Izby Komorniczej we Wrocławiu

Energetyczna 6/10
53-330 Wrocław
071 3385144              

071 3385144    

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Bolesławcu

Kancelaria:
ul. Daszyńskiego 1
59-700 Bolesławiec

Właściwość terytorialna:
Miasto i gminy: Bolesławiec, Nowogrodziec
Gmina Osiecznica

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze

Rewir I
Kancelaria:
ul. Sudecka 26
58-500 Jelenia Góra

Właściwość terytorialna:
Miasto Jelenia Góra:

ulice:
Barlickiego, Berenta, Bilewicza, Bohaterów, Września, Brezy, Broniewskiego, Ceglana, Cervi, Chrobrego, Cicha, Cienciały Cieplicka do nr 100, Cmentarna, Czarneckiego, Daniłowskiego, Daszyńskiego, Dąbrowskiej, Dolnośląska, Dunikowskiego, Dworcowa, Dworska, Dwudziestolecia, Fabryczna, Francuska, Gałczyńskiego, Gielniaka, Gimnazjalna, Głowackiego, Gminna, Graniczna, Grranitowa, Grochowiaka, Groszowa, Harcerska, Hirszfelda, Hoene-Wrońskiego, Hoffmana, Izerska, Jagiellońska, Junaków, Juszczaka, Kamienna, Kasprowicza, Kasprzaka, Korfantego, Kossaka, Kowalska, Krasińskiego Krośnieńska, Kruszwicka, Książęca, Kubusia Puchatka, Langego, Lelewela, Leśna, Lipowa, Lubańska, Ludowa, Łabska, Łąkowa, Malczewskiego, Marcinkowskiego, Miarki, Michejdy, Mieszka I, Mochnackiego, Morcinka, Nadbrzeżna, Nad Stawami, Narutowicza, Nerudy, Niemcewicza, Objazdowa, Orkana, Orla, Panieńska, Parkowa, Picasso, Pl. Cichy, Pl. Kombatanta, Pl. Piastowski, Pl. Zdrojowy, Podgórzyńska, Pogodna, Poprzeczna, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Promienna, Prusa, Przechodnia, Przesmyckiego, Przybyszewskiego, Pułaskiego, Radosna, Rataja, Reja, Rudawska, Rzemieślnicza, Sieroszewskiego, Skargi Słoneczna, Sobieskiego Jana, Sobieskiej Marysieńki, sobieszowska, Sokoliki, Solankowa, Sołtysia, Sowińskiego, Spacerowa, Spokojna, Sprzymierzonych, Staromiejska, Starzyńskiego, Staszica, Stęczyńskiego, Struga, Strzelecka, Stwosz Wita, Szewska, Szrenicka, Ściegiennego, Śnieżna, Tabaki, Tęczowa, Tkacka, Transportowa, Traugutta, Ujejskiego, Wańkowicza, Warszawska, Wazów, Widok, Wieniawskiego, Wigury, Wodna, Wojewódzka, Wolności, Wrońskiego, Wróblewskiego, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Wyzwolenia Narodowego, Zachodnia, Zakopiańska, Zamoyskiego, Zaułek, Zawadzkiego, Zielona Zjednoczenia Narodowego, Żeromskiego, Żwirki.

miejscowości:
Karpacz, Miłków, Staniszów, Ścięgny.


Rewir II
Kancelaria:
ul. Muzealna 9a/3
58-500 Jelenia Góra

Właściwość terytorialna:
Miasto Jelenia Góra:

ulice:
Batalionów Chłopskich, Blacharska, Bogusławskiego, Chłopska, Dębowa, Dobrowolskiego, Dziwiszowska, Fredry, Gagarina, Goździkowa, Góra Bohaterów, Hallerczyków, Kaczawska, Kochanowskiego, Komorowa, Konwaliowa, Kosmonautów, Kosynierów, Kozia, Krakowska, Kraszewskiego, Kwiatowa, Lotnictwa, Łączna, III Łużyckiej Dywizji Przeciwlotniczej, Łomnicka, Maciejowska, Muzyczna, Na Skałkach, Nowowiejska, Pacajewa, Plac Energetyka, Plac Różany, Podgórna, Podgórze, Pola Wincentego, Powstańców Śląskich, Przemysłowa, Przyboczna, Ptasia, Skarżyńskiego, Słowiańska, Snycerska, Staffa, Studencka, Trzcińska, Tuwima, Urocza, Waryńskiego, Weigla, Witosa, Wołkowa, Wzgórze Grota Roweckego, Wzgórze Partyzantów, Wzgórze Wandy, Zana Tomasza, Ziemowita, Zwycięzcy Bartka.

miejscowości:
Biegoszów, Bobrów, Chrośnica, Czernica, Dąbrowica, Dziwiszów, Dobków, Gozdno, Janowice Wielkie, Janówek, Jeżów Sudecki, Komarno, Kowary, Lubiechowa, Miedzianka, Mniszków, Nowy Kościół, Płoszczyna, Podgórki, Radomierz, Rząśnik, Rzesówek, Sokołowiec, Stara Kraśnica, Sędziszowa, Świerzawa, Trzcińsko, Wojcieszów, Wojanów, Wojków, Wysoka Łąka.

Rewir III
Kancelaria:
ul. Grottgera 15/2
58-500 Jelenia Góra

Właściwość terytorialna:
Miasto Jelenia Góra:

ulice:
Akacjowa, Asnyka, Bacewicz, Bema, Brzechwy, Brzozowa, Cieplicka od nr 100, Chałubińskiego, Chopina, Conrada, Czecha Bronka, Czeczota, Drzymały, Dembowskiego, Domeyki, Działkowicza, Elsnera, Flisaków, Fitelberga, Grunwaldzka, Heweliusza, Jordana, Kamiennogórska, Kiepury, Karkonoska, Karłowicza, Kolberga, Kolejowa, Konstytucji 3 Maja, Krzywoń Anieli, Kurpińskiego, Kusocińskiego, Legnicka, Letnia, Leśmiana, Liczyrzepy, Lwówecka, Łazienkowska, Makuszyńskiego, Marusarzówny, Malawskiego, Małcurzyńskiego, Miła, Młyńska, Moniuszki, Mostowa, Nałkowskiej, Noskowskiego, Obr. Westerplatte, Ogińskiego, Ogrodowa, Osiedle Robotnicze, Osiedle Żeromskiego, Paderewskiego, Podchrążych, Polna, Reymonta, Rodzinna, Romera, Różyckiego, Rubensteina, Sabały, Sienkiewicza, Sygietyńskiego, Szymanowskiego, Świętojańska, Tetmajera, Traktorowa, Topolowa, Trzcińskiego, Wiejska, Wiosenna, Wiłkomirskiego, Wiśniowa, Zamkowa, Zapolskiej, Złotnicza, Żabia.

miejscowości:
Jakuszyce, Piechowice, Szklarska Poręba

Rewir IV
Kancelaria:
ul. B. Prusa 6/1
58-500 Jelenia Góra

Właściwość terytorialna:
Miasto Jelenia Góra:

ulice:
Armii Krajowej, Baczyńskiego, Bankowa, Boczna, Bohaterów Getta, Bydgoska, Chełmońskiego, Czarnoleska, Długa, Druciana, Dziecinna, Forteczna, Gdańska, Goduszyńska, Górna, Grabowskiego, Grodzka, Grottgera, Grudziądzka, Jagiełły, Jasna, Jelenia, Kamienne Schodki, Kilińskiego, Klonowicza, Konopnickiej, Kopernika, Kościelny Plac, Kościuszki Plac, Krasickiego, Krótka, Krzywoustego, Kubsza, 1 Maja, Mała, Matejki, Mickiewicza, Mleczna Droga, Mroczna, Modrzejewskiej, Mozealna, Niepodległości Plac, Norwida, Nowa, Obrońców Pokoju, Okopowa, Okrężna, Okrzei, Orzeszkowej, Pijarska, Piłsudskiego, Pocztowa, Podleśna, Podwale, Południowa, Przeskok, Ratuszowy Plac, Różana, Skłodowskiej-Curie, Skowronków, Słowackiego, Solna, Spółdzielcza, Strumykowa, Sudecka, Szkolna, Teatralna, Tczewska, Toruńska, Trasa Czeska, Wesoła, Wrzosowa, Wojcieszycka, Wojska Polskiego, Wynalazców, Wyszyńskiego Plac, Zamenhofa, Zgorzelecka, Zielna.

miejscowości:
Antonów, Barcinek, Borowice, Bukowiec, Głębock, Gruszków, Karpniki, Kopaniec, Kostrzyca, Krogulec, Kromnów, Łomnica, Mała Kamienica, Marczyce, Mysłakowice, Nowa Kamienica, Podgórzyn, Przesieka, Rybnica, Siedlęcin Sosnówka, Stara Kamienica, Strużnica, Zachełmie, Wojcieszyce, Wrzeszczyn.

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Kamiennej Górze

Kancelaria:
ul. Okrzei 3
58-400 Kamienna Góra

Właściwość terytorialna:
Miasto i gminy: Kamienna Góra, Lubawka, Bolków
Gmina Marciszów


Komornik przy Sądzie Rejonowym w Lubaniu

Kancelaria:
ul. Ratuszowa 24
59-800 Lubań


Właściwość terytorialna:
Miasto i gminy: Lubań, Leśna, Platerówka
Gminy: Olszyna, Siekierczyn


Komornik przy Sądzie Rejonowym w Lwówku Śląskim

Kancelaria:
ul. Jaśkiewicza 3
59-600 Lwówek Śląski

Właściwość terytorialna:
Miasto i gmina: Lwówek Śląski, Gryfów Śląski, Lubomierz, Wleń oraz miasto Świeradów Zdrój
Gmina: Mirsk

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Zgorzelcu

Rewir I
Kancelaria:
ul. Żeromskiego 24
59-900 Zgorzelec

Właściwość terytorialna:
Miasto Zgorzelec:

ulice:
Armii Krajowej, Banachiewicza, Batorego, Bolesławiecka, Broniewskiego, Brzozowa, Chopina, Chrobrego, Daszyńskiego, Fabryczna, Górna, Groszowa, Henrykowska, Iwaszkiewicza, Kamieniarska, Karłowicza, Kilińskiego, Kopernika, Kościuszki, Krasickiego, Ks. Kozaka, Langiewicza, Lubańska, Łanowa, Modrzewiowa, Moniuszki, Nadbrzeżna, Norwid, Nowomiejska, Ogrodowa, Okrzei, Olszewskiego, Orląt Lwowskich, Piękna, Poluszyńskiego, Poniatowskiego, Prusa, Przechodnia, Puławskiego, Sienkiewicza, Struga, Sybiraków, Szkolna, Szymanowskiego, Traugutta, Waszczuka, Śniadeckiego, Żeromskiego.

Gmina Zgorzelec:

miejscowości:
Kostrzyna, Koźlice, Koźmin, Kunów, Łomnica, Niedów, Osiek Łużycki, Radomierzyce, Ręczyn, Spytków, Tylice.

Gmina Bogatynia

Rewir II
Kancelaria:
ul. Czachowskiego 7/1
59-900 Zgorzelec

Właściwość terytorialna:
Miasto Zgorzelec:

ulice:
Aleje Lipowe, Andersa, Baczyńskiego, Barbary, Bema, Berlinga, Boczna, Bohaterów II Armii WP, Bohaterów Getta, Braci Gierymskich, Brandta, Chełmońskiego, Cienista, Ciołkowskiego, Cmentarna, Czachowskiego, Czerwona, Dąbrowskiego, Domańskiego, Drzymały, Duszy, Dzika, Energetyków, Francuska, Gagarina, Górnicza, Górnowiejska, Graniczna, Grota Roweckiego, Grunwaldzka, Gwarków, Idzikowskiego, Jagiełły, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konarskiego, Konicza, Konopnickiej, Kossaka, Kotsisa, Krańcowa, Krótka, Krupińskiego, Kulczyńskiego, Leśna, Łużycka, Łódzka, 3-go Maja, Malczewskiego, Maratońska, Matejki, Mickiewicza, Morcinka, Nad Koleją Górską, Okólnickiego, Okólna, Orzeszkowej, Parkowa, Partyzantów, Perłowa, Plater, Podwale, Powstańców Śląskich, Psie Pole, Reja, Reymonta, Rolna, Rubinowa, Rzeczki Dolne, Rzeczki Górne, Sikorskiego, Słoneczna, Słowackiego, Słowiańska, Staszica, Sulikowska, Szafirowa, Szarych Szeregów, Szmaragdowa, Sztygarska, Tęczowa, Turowska, Warszawska, Widok, Wolności, Wysockiego, Zamiejsko-Lubańska, Zapiecek, Zielna, Żwirki i Wigury.

Gminy: Pieńsk, Sulików, Węgliniec

Gmina Zgorzelec:
miejscowości:
Białogórze, Gozdanin, Gronów, Jerzmanki, Jędrzychowice, Łagów, Łękocin, Pokrzywnik, Przesieczany, Sławnikowice, Trójca,
Żarska Wieś

Miasto Zawidów


Komornik przy Sądzie Rejonowym w Głogowie

Rewir I
Kancelaria:
ul. Jedności Robotniczej 38
67-200 Głogów
Właściwość terytorialna:
Miasto Głogów

ulice:
Andromedy, Armii Krajowej, Asnyka, Boczna, Chopina, Cybisa, 10-go Maja, Długosza, Galileusza, Głowackiego, Gomółki, Grunwaldzka, Gwiaździsta, Herkulesa, Jedności Robotniczej, Jesienna, Kadłubka, Kasztanowa, Keplera, Kochanowskiego, Konstytucji 3-go Maja, Kosmonautów Polskich, Kościuszki, Kwiatowa, Lipowa, Lompy, Magazynowa, Malinowa, Merkurego, Morcinka, Neptuna, Nowa, Okrężna, Orbitalna, Oriona, Orzeszkowej, Perseusza, Plutona, Pola, Polna, Połaniecka, Południowa, Północna, Reja, Samotna, Saturna, Słowiańska, Spichrzowa, Stawna, Szymanowskiego, Sikorskiego, Świerkowa, Wąska, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Wyszyńskiego, Żeromskiego.

Miasto Góra
ulice:
Armii Krajowej, Armii Polskiej, Błotna, Bojowników, Brzozowa, Cisowa, Dębowa, Dąbrowskiego, Hirszfelda, Jodłowa, Kościuszki, 11 Listopada, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Mała, Mickiewicza, Narutowicza, Piłsudskiego, Poznańska, Podwale, Pl. B. Chrobrego, Przylesie, Racławicka, Starogórska, Szkolna, Sportowa, Sosnowa, Staromiejska, Ściegiennego, Świerkowa, Targowa, Wawrzeckiego, Wrocławska, Wolności, Zamenhofa, Zielona, Zaułek, Żeromskiego.

Gminy: Głogów, Grębocice, Pęcław, Kotla, Jerzmanowa, Niechlów, Wąsosz, Jemielno


Komornik przy Sądzie Rejonowym w Głogowie

Rewir II
Kancelaria:
ul. Jedności Robotniczej 38
67-200 Głogów

Właściwość terytorialna:
Miasto Głogów

ulice:
1-go Maja, Akacjowa, Al. Wolności, Balwierska, Bernardyńska, Brama Brzostowska, Browarna, Brzeska, Brzozowa, Budowlanych, Budziszyńska, Cicha, Daszyńskiego, Długa, Dobra, Dobrawy, Dolna, Dziadoszan, Dzieci Głogowskich, Elektryczna, Folwarczna, Galla Anonima, Garncarska, Gimnastyczna, Gnieźnieńska, Gołębia, Grodzieńska, Grodzisko, Grodzka, H. V Żelaznego, H. Brodatego, H. Głogowskiego, H. Pobożnego, Herbowa, Jagiellońska, Kamienna Droga, Karola Miarki, Kaspra Eliana, Kasztelańska, Kazimierza Sprawiedliwego, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Kolejowa, Kołątaja, Konopnickiej, Konrada I, Końsowa, Kossaka J., Kościelna, Kotlarska, Kowalska, Krawiecka, Krochmalna, Królewska, Królowej Jadwigi, Krótka, Krzemieniecka, Krzywoustego, Kutrzeby, Kuźnicza, Legnicka, Leszka Białego, Letnia, Listopadowa, Lotników, Lwowska, Łąkowa, Łokietka Wł., Łucka, Łukowa, Łużycka, M. C. Skłodowskiej, Mała, Marcowa, Matejki, Mechaniczna, Mickiewicza, Mleczarska, Młyńska, Moniuszki, Morelowa, Na Uroczysku, Nadbrzeżna, Nadobrzańska, Narciarska, Narkiera, Narutowicza, Niedziałkowskiego, Norwida, Novaresa, Nowogródzka, Obozowa, Obrońców Pokoju, Olimpijska, Orzechowa, Osadników, Paderewskiego, Parafialna, Piaskowa, Piasta Kołodzieja, Piastowska, Piekarska, Piotra Skargi, Pl. 1000-lecia, Pl. Jana z Głogowa, Pl. Kolegiacki, Pl. Mieszka I, Pl. Solny, Poczdamska, Pogodna, Polska, Portowa, Powstańców, Prusa, Przemysława Głogowskiego, Przemysłowa, Różana, Rudnowska, Rycerska, Rynek, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Salomei, Samborska, Sienkiewicza, Słodowa, Słoneczna, Słowackiego, Smolna, Spadochroniarzy, Spadzista, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisławowska, Stara, Staromiejska, Starowałowa, Staszica, Strumykowa, Strzelecka, Styczniowa, Sybiraków, Szewska, Szkolna, Ślusarska, Śmiałego Bolesława, Śniadeckich, Św. Jadwigi Śląskiej, Św. Mikołaja, Świętojańska, Świętosławy, Tarnopolska, Tenisowa, Topolowa, Towarowa, Ułanów Polskich, Wały Chrobrego, Wawelska, Wileńska, Wiosenna, Wioślarska, Wiśniowa, Wita Stwosza, Witosa, Zamkowa, Zielona, Ziemowita, Złota, Złota Podkowa, Żarkowska, Żeglarska, Żwirki i Wigury.

Miasto Góra

ulice:
Al. Jagiellonów, Boh. Westerplatte, Chopina, Dunikowskiego, Dworcowa, Głogowska, Iwaszkiewicza, Kochanowskiego, Konopnickiej, Korczaka, Ks. Konarskiego, Kwiatowa, Matejki, Norwida, Os. Kazimierza Wielkiego, Os. Mieszka I, Paderewskiego, Piastów, Poznańska, Reja, Reymonta, Sienkiewicza, Sikorskiego, Słoneczna, Słowackiego, Wiosny Ludów, Witosa.

Gminy: Gaworzyce, Przemków, Radwanice, Żukowice, Góra.


Komornik przy Sądzie Rejonowym w Jaworze

Rewir I
Kancelaria:
Pl. Wolności 24
59-400 Jawor

Właściwość terytorialna:
Miasto Jawor

Gminy: Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Udanin, Wądroże Wielkie.


Komornik przy Sądzie Rejonowym w Legnicy

Rewir I
Kancelaria:
ul. W Andersa 14/1
59-220 Legnica

Właściwość terytorialna:
Miasto Legnica

ulice
Aleja Rzeczypospolitej; Armii Ludowej, Bystra, Cynkowa, Graniczna, Klonowicza, Kryniczna, Langiewicza, Ołowiana, Okrężna, Podchorążych, Podmiejska, Poligonowa, Niklowa, Sielanki, Sobieskiego, Sosnowa, Srebrna, Szczęśliwa, Sportowa, Świerkowa, Wierzbowa, Wiejska, Złota. Nowodworska; Gniewomierska, Kosmonautów, Miejska, Nasienna, Spółdzielcza, Solińska, Transportowa. Osiedle ?Przybków"; Bartnicza, Filtrowa, Hodowców, Kaskady, Kosiarzy, Sadownicza, Warzywna. Oś. Piekary ?B" - tzw. Generałów; Batalionu ?Zośka", Batalionu ?Parasol", Bora Komorowskiego, Cichociemnych, Fieldorfa, Grota Roweckiego, Hubalczyków, Kedywu, Kamińskiego, Okulickiego, Pileckiego, Szarych Szeregów, Sosnkowskiego, Tokarzewskiego, Zawiszaków. Oś. Domków; Argentyńska, Brazylijska, Kubańska, Kolumbijska, Meksykańska, Panamska, Peruwiańska. Osiedle ?Tarninów"; Andersa, Al. Zwycięstwa, Boiskowa, Borsucza, Bankowa, Dekarska, Grunwaldzka, Grabskiego, Grzybowa, Inwalidów, Jaworzyńska, Jasińskiego, Jana Pawła II, Kossak Zofii, Klubowa, Kolbe Maksymilian, Kościuszki, Konopnickiej, Kubusia Puchatka, Leśna, Lipnicka, Muzealna, Monterska, Mieszka I, Myśliwska, Marcinkowskiego, Orzeszkowej, Okrzei, Podgórna, Poselska, Rataja, Reja, Sienkiewicza, Słowackiego, Sarnia, Saneczkowa, Sienna, Wilcza, Wojska Polskiego, Wjazdowa, Wyspiańskiego, Wybickiego, Złotoryjska, Zduńska, Żeromskiego, Żółkiewskiego, Żniwna, Żytnia. Osiedle ?Kopernik-II"; Astronomiczna, Biegunowa, Ciołkowskiego, Galileusza, Gagarina, Heweliusza, Horyzontalna, Malczewskiego, K. Miarki, Piłsudskiego. Oś. Domków; Cicha, Ciepła, Łagodna, Miła, Pogodna, Promienna, Radosna, Słoneczna, Skoczna, Swojska, Strojna, Śpiewna, Wesoła, Zalotna Oś. Piekary ?A"; Bieszczadzka, Beskidzka, Bartoszewska, Izerska, Kujawska, Karkonoska, Koskowicka, Łowicka, Mazowiecka, Pomorska, Sudecka, Sikorskiego, Śląska, Świętokrzyska, Tatrzańska, Warmińska. Oś. Domków; Diamentowa, Koralowa, Opalowa, Rubinowa, Szmaragdowa, Szafirowa, Turkusowa.

Rewir II
Kancelaria:
ul. Chojnowska 76
59-220 Legnica

Właściwość terytorialna:
Miasto Legnica

ulice:
Aleja Czynu Młodych, Artyleryjska, Anielewicza, Asnyka, Bohaterów Getta, Batorego, Będzińska, Biskupia, Bobrowska, Boczna, Brukowa, Ceglana, Ciemna, Cedyńska, Chojnowska, Chorzowska, Dziennikarska, Działkowa, Drzymały Domejki, Drohobycka, Franciszkańska, Fredry, Głowackiego, Grodzka, Grodzieńska, Gładysza, Hutników, Jagiellońska, Janowska, Jasna, Kołobrzeska, Katowicka, Kilińskiego, Komuny Paryskiej, Krótka, Klasztorny Plac, Książęca, Korczaka, Krzemieniecka, Lindego, Lotnicza, Leszczyńska, Lubuska, Lwowska, Łączna, Łużycki Plac, Mikołowska, Mała, Mariacki Plac, Marynarska, Matejki, Młynarska, Murarska, Modlińska, Nowy Świat, Nowa, Najśw. Marii Panny, Nowogródzka, Olkuska, Paderewskiego, Pancerna, Partyzantów, Piechoty, Piekarska, Piotra Św., Polna, Pińska, Rolnicza, Rybnicka, Rynek, Raciborska, Rycerska, Saperska, Sejmowa, Siemianowicka, Skarbowa, Senatorska, Słowiański Plac, Szpitalna, Sosnowiecka, Środkowa, Św. Jana, Św. Wojciecha, Stryjska, Stanisławowska, Tyska, Torowa, Tarnopolska, Wolności Plac, Wały Królowej, Jadwigi, Warzywny Plac, Widokowa, Wileńska, Warecka, Zabrzańska, Zamkowa, Zdrowa, ZWM, Zachodnia, Żołnierska, Żwirki i Wigury.

Gminy: Miłkowice, Krotoszyce,
Rewir III
Kancelaria:
Pl. Słowiański 1
59-220 Legnica

Właściwość terytorialna:
Miasto Legnica

ulice
Baczyńskiego, Dąbrówki, Gałczyńskiego, Gojawiczyńskiej, Gołębia, Gombrowicza, Iwaszkiewicza, Jaskółcza, Jastruna, Kanarkowa, Klonowa, Kołłątaja, Kosowa, Kraka, Krucza, Krzywa, Łabędzia, Nałkowskiej, Norwida, Pawlikowskiej, Aleja Piłsudskiego, Poziomkowa, Przybosia, Pruszyńskego, Ptasia, Różana, Skowronkowa, Słowicza, Sokolska, Sowia Staffa, Szaniawskiego, Szczygła, Szpakowa, Tuwima, Truskawkowa, Wandy, Wańkowicza, Warsa, Wierzyńskiego, Wiosenna, Witkiewicza, Plac Wyszyńskiego, Zapolskiej, Ziemska, Żurawia, Worcela.

Gminy: Kunice, Prochowice, Piotrówek


Rewir IV
Kancelaria:
ul. Św. Maksymiliana Kolbe 1 A
59-220 Legnica

Właściwość terytorialna:
Miasto Legnica

ulice Andromedy, Bagienna, Borowa, Bracka, Głogowska, Brzozowa, Bukowa, Bydgoska, Bystra, Bytomska, Ciemna, Ciesielska, Cmentarna, Cyprysowa, Czarna, Cisowa, Dąbrowskiego, Dobrzejowska, Dworcowa, V Dywizji Piechoty, Górnicza, Galaktyczna, Garncarska, Pl. Gdański, Gliwicka, Głogowska, Grabowa, Gwiezdna, Jowisza, Jarzębinowa, Jesionowa, Kasprzaka, Kasztanowa, Katowicka, Kazimierza Wielkiego, Kąpielowa, Kobylińska, Kochanowskiego, Kolejowa, Kołodziejska, Kominka, Konduktorska, Koronna, Kowalska, Kraszewskiego, Kwiatowa, Koziorożca, Kosmiczna, Księżycowa, Kasjopei, Leszczyńska, Libana, Lipowa, Lubińska, Łokietka, Mirandy, Merkurego, Magnoliowa, Pl. 3-ego Maja, Malczewskiego, Malinowa, Masarska, Modrzewiowa, Marsa, Neptuna, Obitalna, Okólna, Pocztowa, Planetarna, Pątnowska, Piastowska, Pl. Piastowski, Piątnicka, Platonowa, Plater, Podmokła, Polkowicka, Polna, Potoczek, Poznańska, Północna, Prusa, Przechodnia, Plutona, Przemysłowa, Polarna, Pawicka, Rycerska, Rybacka, Rymarska, Rzeczna, Sierocińska, M. Skłodowskiej-Curie, Spokojna, Skośna, Słubicka, Stacyjna, Struga, Sygnałowa, Szczecińska, Szczytnicka, Ściegiennego, Ścinawska, Skarbowa, Saturna, Pl. Targowy, Wielkiej Niedźwiedzicy, Wałbrzyska, Wandy, Wały Rzeczne, Wędkarska, Wrocławska od nr 100 do końca, Wenus, Wazów, Wronia, Zawietrzna, Zbożowa, Zacisze.

Rewir V
Kancelaria: ul. Andersa 14 II p 59-220 Legnica

Właściwość terytorialna: Miasto Legnica

ulice
II Armii Wojska Polskiego, Biała, Bielańska, Bławatkowa, Bratkowa, Broniewskiego, Brzoskwiniowa, Cedrowa, Chabrowa, Chłapowskiego, Chłopska, Chrobrego, Czarnieckiego, Czerwonych Maków, Daszyńskiego, Dębowa, Dmowskiego, Drukarska, Elżbiety Św., Fabryczna, Fiołkowa, Goździkowa, Góralska, Groszkowa, Hetmańska, Jacka Św., Jaśminowa, Jęczmienna, Jodłowa, Jordana, Kaczawska, Kamienna, Kartuska, Kasprowicza, Konduktorska, Konwaliowa, Korfantego, Kościelna, Krasińskiego, Kręta, Kwiatkowskiego, Kolejowa, Libana, Liliowa, Limbowa, Łukasińskiego, Łąkowa, Makowa, Malwowa, Mickiewicza, Moniuszki, Morelowa, Mostowa, Nadbrzeżna, Nad Skarpą, Niedziałkowskiego, Niezapominajek, Nowowiejska, Ogrodowa, Olszewskiego, Opolska, Orła Białego, Orzechowa, Oswobodzenia, Aleja Oświęcimska, Palmowa, Pigwowa, Południowa, Poprzeczna, Parkowa, Powstańców Śl., Pobożnego, Pszeniczna, Rezmonta, Roosevelta, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Sempołowskiej, Skarbka, Skrajna, Stacyjna, Stokrotek, Storczykowa, Stroma, Strzelecka, Szkolna, Św. Trójcy, Śląski Pl., Tatarska, Targowy Pl., Topolowa, Traugutta,, Tulipanowa, Wały Bielańskie, Wały Jaworzyńskie, Wały Poniatowskiego, Wiązowa, Wielogórska, Wilsona Pl., Wiśniowa, Witelona, Wodna, Wrocławska do numeru 100, Wysockiego, Zagrodowa, Zielna, Zielona, Złocieniowa, Żeglarska, Staszica.

Gmina: Legnickie Pole


Komornik przy Sądzie Rejonowym w Lubinie

Rewir I
Kancelaria:
ul. 1-go Maja 10/2
59-300 Lubin

Właściwość terytorialna:
Miasto Lubin

ulice:
Osiedle Świerczewskiego; Baligrodzka, Bieszczadzka, Budziszyńska, Karkonowska, II Armii WP, Łużycka, Sikorskiego, Sybiraków, Osiedle Staszica; Armii Krajowej, Broniewskiego, Cmentarna, Konstytucji 3 Maja, Księcia Ludwika I, Lotników, Łukasiewicza, Niepodległości, Składowa, Skłodowskiej, Spółdzielcza, Willowa, Żwirki i Wigury, Słoneczna. Osiedle Małomice; Małomicka, Spacerowa, Osiedle Zwycięstwa; Kilińskiego, Kościuszki, Paderewskiego, Bankowa, Drzymały, Rzemieślnicza, Osiedle Centrum; Chrobrego, Mieszka I, Łokietka, Kazimierza Wielkiego, Kołłątaja, Grodzka, Odrodzenia, Kopernika, Reja, Prusa, Zamkowa, Piastowska, Traugutta, Tysiąclecia, Wrocławska, Plac Wolności, Sienkiewicza, Kolejowa, Rzeźnicza, Ścinawska, Bema, Komisji Edukacji Narodowej, Miroszowicka, Mikołaja Pruzi, Rynek, Słowiańska, Śląska. Osiedle Krzeczyn; Olgi Boznańskiej, Braci Gierymskich, Artura Grottgera, Juliusza Kossaka, Jacka Malczewskiego, Piotra Michałowskiego, Leona Wyczółkowskiego.

Miasto i Gmina Chocianów,
Gmina Lubin,

Rewir II
Kancelaria:
ul. Odrodzenia 18/3
59-300 Lubin

Właściwość terytorialna:
Miasto Lubin

ulice:
Gajowa, Godzińska, Jagodowa, Jastrzębia, Jerzego Kukuczki, Jeżynowa, Krucza, Legnicka, Leśna, Lwowska, Malinowa, Nowogródzka, Orla, Pawia, Piłsudskiego, Poleska, Ptasia, Sokola, Sowia, Sportowa, Stanisławowska, Szpakowa, Tarnopolska, Wileńska, Wołyńska, Wronia, Wrzosowa, Wyszyńskiego, Zwierzyckiego, Żurawia.

Miasto i Gmina Polkowice


Rewir III
Kancelaria:
ul. Odrodzenia 16/2
59-300 Lubin

Właściwość terytorialna:
Miasto Lubin ulice
Osiedle Ustronie I: 1 Maja, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Dębowa, Górnicza, Grabowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Lipowa, Modrzewiowa, Olchowa, Osiedlowa, Parkowa, Sosnowa, Topolowa, Wiązowa, Wierzbowa, Wiśniowa. Osiedle Staszica: Cedyńska, Krasickiego, Mickiewicza, Staszica, Szkolna. Stary Lubin: Bolesławiecka, Chocianowska, Kochanowskiego, Okrzei, Przemysłowa, Stary Lubin, Sudecka, Towarowa. Osiedle Ustronie II: Barbary, Budowniczych LGOM, Gwarków, Hutnicza, Kopalniana, Krupińskiego, Platanowa, Srebrna, Stawowa, Sztukowskiego, Sztygarska, Szybowa, Wiertników, Złota. Osiedle Ustronie IV; Asnyka, Fredry, Iwaszkiewicza, Jana Pawła II, Kamienna, Kisielewskiego, Konopnickiej, Miedziana, Norwida, Orzeszkowej, Polna, Reymonta, Słowackiego, Tuwima. Osiedle ?D": Wójta Henryka

Miasto i Gmina Ścinawa, Rudna


Komornik przy Sądzie Rejonowym w Złotoryi

Kancelaria:
Pl. Lotników Polskich 1
59-500 Złotoryja

Właściwość terytorialna: Miasto i Gmina: Złotoryja, Chojnów Gmina: Zagrodno, Gromadka, Pielgrzymka, Warta Bolesławiecka

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Brzegu

Rewir I
Kancelaria:
ul. Staromiejska 13
49-300 Brzeg

Właściwość terytorialna:
Miasto Brzeg:

ulice: Filozofów, Górna, Jadwigi, Jezuitów, Oławska, Pańska, Pl. Bramy Wrocławskiej, Pl. Moniuszki, Pl. Zamkowy, Prochowa, Różana, Wrocławska, Zamkowa, Chrobrego, Długa, Dzierżonia, Emilii Plater, Jabłkowa, Kamienna, Kościelna, Lekarska, Mleczna, Polska, Pl. Kościelny, M. Reja, Wysoka, Zakonnic, Ofiar Katynia, Piwowarska, Wita Stwosza, Monte Casino, Ziemi Tarnowskiej, Asnyka, Broniewskiego, Brzechwy, Ciepłownicza, Dąbrowskiej, Dłuskiego, Elektryczna, Gdańska, Grudziądzka, Janczarskiego, Kani, Korfantego, Kopernika, Korczaka, Makuszyńskiego, Norwida, Orzeszkowej, Porazińskiej, Poznańska, Prusa, Rezmonta, Składowa, Starobrzeska, Struga Schancera, Termajera, Tuwima, Bohaterów Westerplatte, Chocimska, Działkowa, Majora Sucharskiego, Morcinka, M. C. Skłodowskiej, Poprzeczna, Cicha, Dębowa, Drzymały, Karłowicza, Krzywa, Liliowa, Lompy, Mały Rynek, Orla, Partyzantów, Pomorska, Łokietka, Słoneczna, Wojciecha, Wyspiańskiego, Zielona, Armii Krajowej, Gen. Andersa, Głowackiego, Jana Pawła II, Kolejowa, VI Lutego.

Gmina Brzeg miejscowości: Bierzów, Łukowice Brzeskie, Małujowice, Pępice, Skarbimierz, Zielęcice, Żłobizna.

Gminy: Lewin Brzeski, Olszanka


Rewir II
Kancelaria:
ul. Staromiejska 13
49-300 Brzeg

Właściwość terytorialna:
Miasto Brzeg:

ulice: Blacharska, Błonie, Cegielniana, Chopina, Garbarska, Grobli, Kapucyńska, Kępa Młyńska, Kowalska, Krakusa, Jagiełły, Młynarska, III-go Maja, Nadbrzeżna, Nadodrzańska, Panieńska, Pl. Drzewny, Pl. Nad Odrą, Pl. Koszarowy, Pl. Młynów, Rynek, Rzeźnicza, Staromiejska, Stare Koszary, Sukiennice, Strzelecka, Szpitalna, Wał Śluzowy, Wojska Polskiego, Cmentarna, Kszyszowica, Księcia Jerzego II Piasta, Mickiewicza, Mossora, Nowy Rynek, Powstańców Śląskich, Rybacka, Fabryczna, Kotlarska, Kruszyńska, Lwowska, Nysańska, Polna, Rzemieślnicza, Saperska, Sikorskiego, Szkolna, Trzech Kotwic, I Brygady, Chorążych, Gaj, Górnośląska, Grota Roweckiego, Katowicka, Ks. Makarskiego, I-go Maja, Ptasia, Pl. Dąbrowskiego, Słowackiego, Kościuszki, Żeromskiego, Cisowa, Fredry, Jaśminowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kilińskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Króla Jana III-go, Kusocińskiego, Lipowa, Marysieńki, Modrzewiowa, Platanowa, Jakuba Sobieskiego, Sportowa, Topolowa, Wiedeńska, Wierzbowa, Włościańska, Zapolskiej, Legionistów, Grunwaldzka, Krótka, Lechicka, Piłsudskiego, Planty, Tarnowskiego, Robotnicza, Słowiańska, Wyszyńskiego, Wileńska, Wolności, Ks. Popiełuszki, Myczkowskiego, Piastowska, Pl. Dworcowy, Spacerowa, Towarowa.

Gmina Brzeg
miejscowości: Brzezina, Kopanie, Kruszyna, Lipki, Pawłów, Prędocin, Zwanowice.

Gminy Lubsza, Popielów


Komornik przy Sądzie Rejonowym w Kędzierzynie-Koźlu

Rewir I
Kancelaria:
ul. Roosvelta 9
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Właściwość terytorialna:
Miasto Kędzierzyn-Koźle:

Dzielnice: Kędzierzyn, Kuźniczka, Cisowa, Miejsce Kłodnickie, Sławięcice, Blachownia, Azoty, Lenartowice.

Gmina Bierawa


Rewir II
Kancelaria:
ul. Racławicka 7
47-220 Kędzierzyn Koźle

Właściwość terytorialna:
Miasto Kędzierzyn-Koźle:

dzielnice: Koźle, Koźle-Rogi, Kłodnica, Koźle-Port

Gmina: Pawłowiczki, Reńska Wieś, Cisek, Polska Cerekiew,

Miasto i Gmina: Zdzieszowice


Komornik przy Sądzie Rejonowym w Głubczycach

Rewir I
Kancelaria:
ul. Gdańska 5/6
48-100 Głubczyce
Właściwość terytorialna:
Gminy: Baborów, Branice, Głubczyce i Kietrz


Komornik przy Sądzie Rejonowym w Kluczborku

Rewir I
Kancelaria:
ul. Mickiewicza 16/18
46-200 Kluczbork

Właściwość terytorialna:
Miasto i gmina Kluczbork, Byczyna, Wołczyn
Gmina: Murów, Lasowice Wielkie


Rewir II
Kancelaria:
ul. Wolności 12
46-203 Kluczbork

Właściwość terytorialna:
Miasto i gmina Namysłów
Gmina: Domaszowice, Świerczów, Wilków, Pokój.

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Nysie


Rewir I
Kancelaria:
ul. Drzymały 3
48-300 Nysa

Właściwość terytorialna:
Miasto: Nysa

ulice: Armii Krajowej, Asnyka, Bema, Biskupa Jarosław, Celna, Chłopickiego, Chodowieckiego, Damrota, Dąbrowskiego, Drzymały, Dubois, Gdańska, Grodzka, Grzybowa, Jagiellońska, Jagiełły, Kądziołki, Kolberga, Kolejowa, Kopernika, Koszarowa, Plac Kościelny, Kowalska, Krakowska, Kramarska, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, Kruczkowskiego, Krzywoustego, Kupiecka, Lompy, Łukasińskiego, Marcinkowskiego, Miarki, Moniuszki, Morcinka, Nowowiejska, Ogrodowa, Orkana, Parkowa, Piastowska, Plebiscytowa, Podolska, Wincentego Pola, Racławicka, Reymonta, Rynek, Rynek Garncarki, Rynek Solny, Siemiradzkiego, Sobieskiego, 22 Stycznia, Sucharskiego, Sukiennicza, Strzelców Bytomskich, Teatralna, Tkacka, Toruńska, Towarowa, Traugutta, Wałowa, Warszawska, Wolności, Wrocławska, Wyzwolenia, Zagłoby, Jana Zamoyskiego.

Gminy: Łambinowice, Korfantów

Gmina: Nysa
miejscowości:
Domaszkowice, Hajduki Nyskie, Kępnica, Czarnkowice, Konradowa, Kubice, Lipowa, Niwnica, Podkamień, Przełęk, Rusocin,
Wierzbięcice, Wyszków Śląski


Rewir II
Kancelaria:
ul. Chodowieckiego 9
48-300 Nysa

Właściwość terytorialna:
Miasto: Nysa

ulice: 3 Maja, Augustowska, Baczyńskiego, Baligrodzka, Batalionów Chłopskich, Borelowskiego, Bończyka, Bohaterów Warszawy, Bracka, Broniewskiego, Brzechwy, Bzów, Chabrów, Chocimska, Chopina, Dwernickiego, Dygasińskiego, Długosza, Falskiego, Fałata, Fredry, Gałczyńskiego, Gombrowicza, Emilii Gierczak, Grunwaldzka, Grzegorza z Sanoka, Głuchołaska, Henryka Pobożnego, Iwaszkiewicza, Jeziorna, Karpińskiego, Kasprowicza, Kochanowskiego, Komisji Edukacji Narodowej, Konarskiego, Konopnickiej, Korczaka, Korfantego, Kossaka, Kozielska, Krasińskiego, Krawiecka, Kwiatowa, Kusocińskiego, Lelewela, Ligonia, Makuszyńskiego, Mariacka, Matejki, Mickiewicza, Modrzewskiego, Moniuszki, Narcyzów, Nałkowskiego, Niezapominajek, Norwida, Opawska, Orzeszkowej, Osmańczyka, Partyzantów, Świętego Piotra, Piłsudskiego, Pomorska, Powstańców Śląskich, Prudnicka, Prusa, Przemyska, Pułaskiego, Reja, Reymonta, Rejtana, Rodziewiczówny, Róż, Sandomierska, Stawowa, Sanocka, Sienkiewicza, Skargi, Skłodowskiej, Staffa, Strzelców Bytomskich, Plac Staromiejski, Stęczyńskiego, Stokrotek, Wita Stwosza, Sudecka, Szczecińska, Słowackiego, Bolesława Śmiałego, Tetmajera, Tuwima, Unii Lubelskiej, Wasylewskiego, Świrki i Wigury, Wańkowica, Wyspiańskiego, Zapolskiej, Zawiszy Czarnego, Zbarska, Zjednoczenia, Zwycięstwa, Zygmuntowska, Ściegiennego, Świętojańska, Żeleńskiego, Żeromskiego.

Gminy: Otmuchów, Paczków,

Gmina Nysa:
miejscowości:
Biała Nyska, Broniszowice, Buków, Dziewiętlice, Frydrychów, Gościce, Goraszowice, Goświnowice, Grady, Głębinów, Iława, Jarnołtów, Jasienica Górna, Jodłów, Kamienica, Kałków, Kijów, Koperniki, Kozielno, Kwiatkówka, Laskowice, Ligota Wielka, Lisie Kąty, Lubiatów, Maciejowice, Malarzowice, Meszno, Morów, Naćko, Nadziejów, Nieradwice

Rewir III
Kancelaria:
ul. Drzymały 1
48-300 Nysa

Właściwość terytorialna:
Miasto: Nysa

ulice: Andersa, Azaliowa, Jaśminowa, Kalinowa Leszczynowa, Porzeczkowa, Bukszpanowa, Berberysowa, Otmuchowska, Braci Gierymskich, Xawerego, Dunikowskiego, Grottgera, Michałowskiego, Malczewskiego, Wyczółkowskiego, Chełmońskiego, Gołębia, Kukułcza, Jaskółcza, Jastrzębia, Słowicza, Krucza, Sokola, Orla, Ujejskiego, Sikorskiego, Mieczysława I, Głowackiego, Górna, Plac Kilińskiego, Poniatowskiego, Kościuszki, Brodzińskiego, Pionierów, Poznańska, Szlak Chrobrego, Krasickiego, Szymanowskiego, Słowiańska, Prądzyńskiego, Kmicica, Wandy Pawlik, Marii Merkert, Kadłubka, Szkolna, Sosnkowskiego, Aleja Wojska Polskiego, Torowa, Grodkowska, Orląt Lwowskich, Okuliczkiego, Osiedle Podzamcze, Łąkowa, Kordeckiego, Franciszkańska, Łokietka, Oświęcimska, Kaczkowskiego, Kołataja.

Gminy: Grodków, Kamiennik, Skoroszyce, Pakosławice

Gmina: Nysa
Regulice, Złotogłowice, Hanuszów, Jędrzychów


Komornik przy Sądzie Rejonowym w Oleśnie

Kancelaria:
ul. Sądowa 1
46-300 Olesno

Właściwość terytorialna:
Gminy: Dobrodzień, Gorzów Śląski, Oleśno, Pruszka, Radłów, Rudniki, Zębowice,

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Opolu

Rewir I
Kancelaria:
ul. Gen. Józefa Zajączka 18
45-050 Opole

Właściwość terytorialna:
Miasto: Opole

ulice: Andersa Władysława, Astrów, Batalionu ?Parasol", Batalionu ?Zośka", Beskidzka, Bielska, Bieszczadzka, Boczna, Bożka Arki, Brzozowa, Bukowa, Bytnara ?Rudego" Jana, Chabrów, Chełmska, Cieszyńska, Dąbrowskiego Henryka, Dębowa, Drobiarska, Dwernickiego Józefa, Dzierżonia Jana, Fieldorfa Emila, Gdańska, Górna, Grobla, Grota-Roweckiego Stefana, Grunwaldzka, Hubala Majora, Huculska, Irysów, Jankowskiego Jana Stanisława, Jaśminów, Jesionowa, Jęczmienna, Jodłowa, Kaliska, Kamienna, Karpacka, Kielecka, Klonowa, Kolonijna, Kominka Bolesława Kardynała, Konwalii, Kopernika Mikołaja, Kośnego Augustyna, Krawiecka, Krótka, Krupnicza, Kujawska, Kusocińskiego Janusza, Lubelska, Luboszycka, Lubuskiej Ziemi, Łangowskiego Jana, Łódzka, Maków, Malczewskiego Kazimierza, Małopolska, Mały Rynek, Matejki Jana, Mazowiecka, Mazurska, Mikołajczyka Stanisława, Muzealna, Narcyzów, Na Wałach, Niezapominajek, Nowa, Nysy Łużyckiej, Ogrodowa, Okulickiego Leopolda, Olchowa, Oleandrów, Oleska, Orląt Lwowskich, Osiedle, Osmańczyka Edmunda, Piotrowska, Piwna, Plac Kopernika Mikołaja, Plac Róż, Plac Oleandrów, Plac Św. Sebastiana, Plac Teatralny, Podgórna, Podhalańska, Poniatowskiego Józefa, Pszeniczna, Puławskiego Kazimierza, Pużaka Kazimierza, Róż Plac, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Sądowa, Sadowa, Św. Sebastiana Plac, Sempołowskiej Stefanii, Sienkiewicza Henryka, Sieradzka, Siewna, Sikorskiego Władysława, Skautów Opolskich, Skośna, Skowronka, Skrajna, Sosnkowskiego Kazimierza, Sosnowa, Staromiejska, Stokrotek, Studzienna, Swornicka, Szarych Szeregów, Szczecińska, Śląska, Świerkowa, Tatrzańska, Teatralny Plac, Toruńska, Tulipanów, Ustronna, Warszawska, Waryńskiego Ludwika, Wiejska, Wielkopolska, Witosa Wincentego, Wodociągowa, Wojciecha Św., Wygonowa, Zagrodowa, Zajączka Józefa, Zakopiańska, Zapłocie, Ziemi Lubuskiej, Zwierzyniecka, Żeromskiego Stefana, Żytnia, Bzów, Rataja Macieja.

Gminy: Łubniany, Turawa,

Rewir II
Kancelaria:
ul. Gen. Józefa Zajączka 18
45-050 Opole

Właściwość terytorialna:
Miasto: Opole

ulice:
Adamka Jana, Agrestowa, Akacjowa, Amarantowa, Armii Krajowej, Asnyka Adama, Baczyńskiego Krzysztofa, Batorego Stefana, Beżowa, Biała, Biegasa Bolesława, Błękitna, Bolesława Chrobrego, Bolka II, Borowskiego Tadeusza, Borówkowa, Boya Żeleńskiego Tadeusza, Brezy Tadeusza, Broniewskiego Władysława, Brzechwy Jana, Budziszyńska, Cementowa, Chłodnicza, Chrobrego Bolesława, Cybisa Jana, Czeremchowa, Czereśniowa, Częstochowska, Damrota Konstantego, Daszyńskiego Ignacego, Dekabrystów, Dmowskiego Romana, Dobisa Józefa, Doroszewskiego Witolda, Drzymały Wojciecha, Dubois Stanisław, Dzikiej Róży, Eichendorfa Józefa, Einstajna Alberta, Elsnera Józefa, Erynburga, Fabryczna, Fałata Juliana, Fiołkowa, Gajcego Tadeusza, Gajowa, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Głogowska, Gojawiczyńskiej Poli, Gombrowicza Witolda, Gomołów, Goslawicka, Granatowa, Grochowiaka Stanisława, Groszowicka, Grudzicka, Grzybowa, Henryka Pobożnego, Iwaszkiewicza Jarosława, Jagiellonów, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaworowa, Jeleniogórska, Jesienna, Jeżynowa, Kalinowa, Kani Jakuba, Karłowicza Mieczysława, Karminowa, Kasprowicza Jana, Kasztanowa, Kaszubska, Katowicka, Kazimierza Wielkiego, Kilińskiego Jana, Kłodzka, Kolejowa, Kołłątaja Hugena, Korczaka Janusza, Kościelny Plac, Kościuszki Tadeusza, Kraszewskiego Józefa Ignacego, Kręta, Krokusów, Królowej Jadwigi, Kwiatkowskiego Eugeniusza, Kwiatowa, Lechonia Jana, Legnicka, Leszczynowa, Leśmiana Bolesława, Leśna, Ligenia, Limanowskiego Bolesława, Limby, Lendzina Józefa, Łokietka, Łowicka, Łukasiewicza Ignacego, 1-go Maja, Makuszyńskiego Kornela, Malinowa, Masłowskiego Stanisława, Miarki Karola, Mickiewicza Adama, Mieszka I-go, Minkusa Krystiana, Młodej Polski, Modrzejewkiej Heleny, Morcinka Gustawa, Nałkowskiej Zofii, Napierskiego Kostki, Narutewicza Gabriela, Niepodległości, Norwida Cypriana, Nowowiejska, Obrońców Pokoju, Obrońców Stalingradu, Orkana Władysława, Orzechowa, Orzeszkowej Elizy, Ostroroga Jana, Ozimska, Paderewskiego Ignacego, Panzy Piotra, Parandowskiego Jana, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej Marii, Pionierska, Plac Daszyńskiego Ignacego, Plac Kościelny, Plac Mickiewicza Adama, Plebiscytowa, Pobożnego Henryka, Podlesie, Polna, Pomarańczowa, Pomorska, Poprzeczna, Poziomkowa, Poznańska, Prosta, Prusa Bolesława, Prywatna, Przemysłowa, Przerwy Tetmajera Kazimierza, Przybosia Juliana, Przybyszewskiego Stanisława, Przytulna, Puszkina Aleksandra, Reja Mikołaja, Rejtana Tadeusza, Rezmonta Władysława, Robotnicza, Rodziewiczówny Marii, Rodzinna, Rosponda Stanisława, Różowa, Rydla Lucjana, Sandomierska, Sarnia, Sasanki, Seledynowa, Skromna, Słowackiego Juliusza, Słubicka, Solskiego Ludwika, Staffa Leopolda, Stelmacha, Stanisławskiego Jana, Strzelecka, Suchoborska, Szafirowa, Szaniawskiego Jerzego, Szarotki, Szczeszyńskiego Jana, Szkolna, Środkowa, Światowida, Świętojańska, Targowa, Telesfora, Przerwy Tetmajera, Tuwima Juliana, Tysiąclecia, Wańkowicza Melchiora, Wapienna, Warsztatowa, Wielkiego Kazimierza, Wierzyńskiego Kazimierza, Wiktora Jana, Wilcza, Wilsona Themasa, Witkiewicza, Wojtkiewicza Witolda, Wolna, Wschodnia, Wyspiańskiego Stanisława, Wyzwolenia, Zapolskiej Gabrieli, Zgorzelecka, Zielona, Zielonogórska, Żeleńskiego Boja.

Gminy: Chrząstowice, Ozimek, Tarnów Opolski

Rewir III
Kancelaria:
ul. Gen. Józefa Zajączka 18
45-050 Opole


Właściwość terytorialna:
Miasto: Opole

ulice: Banacha Stefana, Bierkowicka, Bończyka Norberta, Browarna, Ceglana, Chełmońskiego Józefa, Chodowieckiego Daniela, Chopina Fryderyka, Cicha, Cmentarna, Daleka, Dambonia Alojzego, Dobra, Domańskiego Bolesława, Etnografów, Franciszkańska, Golachowskiego Stafana, Grottgera Artura, Gruntowa, Hallera Józefa, Jana Kazimierza, Jasna, Kanałowa, Kasprzaka Marcina, Katedralna, Katedralny Plac, Kazimierza Jana Plac, Kokota Józefa, Kolbuszewskiego Stanisława, Kolegialna, Konopnickiej Marii, Koraszewskiego Władysława, Korfantego Wojciecha, Kossaka Juliusza, Koszyka Szymona, Kotarbińskiego Tadeusza, Krakowska, Książąt Opolskich, Kulczyńskiego Stanisława, Kurpierza Franciszka, Kurpiowska, Kuśnierska, Lajkonika, Lelewela Joachima, Licealna, Lompy Józefa, Ludowa, Łąkowa, Magazynowa, Marzanny, Miła, Minorytów, Młyńska, Moniuszki Stanisława, Mozarta Wofganga Amadeusza, Nadbrzeżna, Niedurnego Piotra, Niemodlińska, Nizinna, Nowowiejskiego Feliksa, Okrzei Stefana, 10 Dywizji, Partyzancka, Piłsudskiego Józefa, Pisankowa, Piramowicza Grzegorza, Piwowarskiego Kazimierza, Plac Chełmońskiego Józefa, Plac Jana Kazimierza, Plac Katedralny, Plac Piłsudskiego Józefa, Plac Różyckiego Ludomira, Plac Różyckiego Ludomira, Plac Wolności, Poświatowskiej Haliny, Powolnego Leona, Północna, Romera Eugeniusza, Różyckiego Ludomira Plac, Rybacka, Rynek, Słowiańska, Sobótki, Spokojna, Spychalskiego Stanisława, Stroińskiego Stefana, Styki Jana, Szpitalna, Szymanowskiego Karola, Ściegiennego Piotra, Taszyckiego Witolda, Tatarkiewicza Władysława, Wandy, Wąska, Wodna, Wojska Polskiego, Wolności Plac, Wrocławska, Wspólna, Wyczółkowskiego Leona, Wyglendy Jana, Zamiejska, Zamknięta, Zamkowa, Zbożowa, Zwycięstwa, Żerkowicka, Żwirki Franciszka i Wigury Stanisława.

Gmina: Niemodlin, Tułowice, Prószków

Rewir IV
Kancelaria:
ul. Gen. Józefa Zajączka 18
45-050 Opole

Właściwość terytorialna:
Miasto: Opole

ulice:
Adama, Św. Anny, Augustyna Jana, Bałtycka, Barlickiego Norberta, Barona Józefa, Bassego Augustyna, Biasa Wojciecha, Brzegowa, Budowlanych, Buhla Franciszka Józefa, Bytomska, Chmielowicka, Chorzowska, Ciołkowskiego Konstantego, Cygana Jacka, Czarnowąska, Czogały Leona, Dobrego Jana Księcia, Domowa, Dożynkowa, Dunikowskiego Ksawerego, Dworska, Działkowa, Frankiewicza Edwarda Pawła, Gabriela Franciszka, Gagarina, Gawędy, Geodetów, Gleńska Teodora, Gliwicka, Glogego Józefa, Głowackiego Bartosza, Gminna, Gołębia, Gorzołki Wiktora, Gospodarcza, Gościnna, Gozdek Heleny, Górniego, Graniczna, Grenadierów, Grodzka, Grzesika Karola, Grzonki Stanisława, Gwarków, Hlouszka Wincentego, Harcerska, Hutnicza, Jacka św., Jana, Jana Dobrego, Jana III Sobieskiego, Jaronia Jana Nikodema, Józefa, Kasperka Kazimierza, Katarzyny, Kępska, Klimasa Czesława, Kluczborska, Kochanowskiego Jana, Konduktorska, Konstytucji 3 Maja, Konsularna, Kosmonautów, Kosynierów, Kowalska, Kozielska, Koziołka Karola, Krapkowicka, Kredytowa, Kropidły, Kryłowa Iwana, Krzynowicka, Kwoczka, Leśnicka, Ligudy, Lipiny, Lipowa, 11 listopada, Majowa, Mała, Małgorzaty, Marka z Jemielnicy, Mehla Franciszka, Metalowa, Miedziana, Mielęckiego Andrzeja, Mikołaja, Miodowa, Młodzieżowa, Morysa, Myśliwca Franciszka, Napieralskiego Adama, Niedziałkowskiego Mieczysława, Odrodzenia, Odrowążów, Odrzańska, Olimpijska, Opolska, Osadnicza, Ostrówek, Oświęcimska, Pampucha Piotra, Parkowa, Pasieczna, Piaskowa, Piastowska, Piastów, Plac Szafranka Józefa, Planetorza Władysława, Plac Konstytucji 3 Maja, Podborna, Podmiejska, Poliwody Franciszka, Południowa, Popiełuszki Jerzego, Portowa, Powstańców Śl., Powszechna, Prószkowska, Prudnicka, Przedmieście, Przedpole, Przelotowa, Przeskek, Przepiórki, Przewozowa, Przyjaźni aleja, Prasia, Raciborska, Rodła, Rolna, Rudzkiego Franciszka, Rzeczna, Sąsiedzka, Semaforowa, Składowa, Skłodowskiej-Curie Marii, Słoneczna, Smolki Emanuela, Sobieskiego Jana, Sołtysów, Spacerowa, Sportowa, Srebrna, Stalowa, Stara Droga, Stawowa, Struga Andrzeja, Strzelców Byt., Szafranka Józefa, Szeroka, Śluza-Wróblin, Średnia, Świeszego Wawrzyńca, Świętokrzyska, Tarnogórska, Teligi Leonida, Torowa, Traugutta Romualda, Urbana Rafała, Walecki Józefa, Wasylewskiego Stanisława, Wawrzynka Jana, Wiankowa, Wilczka Jakuba, Winowska, Wiśniowa, Wójtowa, Wróblewskiego Walerego, Wróblińska, Wyszomirskiego Bogumiła, Zabrzańska, Zakładowa, Złota, Żeglarska, Żelazna, Żniwna, Żwirowa.

Gminy: Dobrzeń Wielki, Dąbrowa, Komprachcice

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Prudniku

Rewir I
Kancelaria:
ul. Dąbrowskiego 26 A
48-200 Prudnik

Właściwość terytorialna:
Miasto i Gmina: Głuchołazy
Gminy: Prudnik, Lubrza,

Gmina Biała
miejscowości:
Miasto Biała, Kolnowice, Laskowice, Miłowice, Prężyna, Śmicz,


Rewir II
Kancelaria:
ul. Kościuszki 12
48-200 Prudnik

Właściwość terytorialna:
Miasto: Prudnik

Miasto i Gmina: Głogówek

Gmina Biała
miejscowości:
Błażejowice, Browieniec Polski, Brzeźnica, Chrzelice, Czartowice, Dębina, Frącki, Gostomia, Gorka, Grabina, Józefów, Kolonia Otoki, Krobusz, Laskowice, Ligota Bialska, Łącznik, Mokra, Nowa Wieś, Ogiernicze, Olbrachcice, Otoki, Pogórz, Radostynia, Solec, Wasiłowice, Wilków, Żabnik

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Strzelcach Opolskich

Rewir I
Kancelaria:
ul. Powstańców Śl. 6/10
47-100 Strzelce Opolskie

Właściwość terytorialna:
Miasto i Gmina: Strzelce Opolskie, Zawadzkie, Kolonowskie, Ujazd Śląski, Izbicko, Jemielenica,

Rewir II
Kancelaria:
ul. Powstańców Śl. 6/9
47-100 Strzelce Opolskie

Właściwość terytorialna:
Miasto i Gmina: Gogolin, Krapkowice, Leśnica
Gmina: Strzeleczki, Walce

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Dzierżoniowie

Rewir I
Kancelaria:
ul. Sienkiewicza 14 B/3
58-200 Dzierżoniów

Właściwość terytorialna:
Miasto: Dzierżoniów

ulice:
Cicha, Daszyńskiego, Garncarska, Klasztorna, Okrzei, Parkowa, Piastowska, Relaksowa, Rolna, Rynek, Rzeźnicza, Strzelnicza, Świdnicka, Wesoła, Wodna, Wrocławska, Ząbkowicka, Ks. Dzierżonia, Bielawska, Zacisze, Kwarcowa, Cybulskiego, Szpitalna, Spokojna, Armii Krajowej, Targowa, Radiowców, Szarych Szeregów, Harcerska, Budowlana, Przedmieście, Piwna, Poprzeczna Osiedla: Błękitne, Jasne, Kolorowe, Różane, Młodych.

Miasto:
Niemcza miejscowości: Byszów, Chwalęcin, Dobrocin, Gilów, Gola Dzierżoniowska, Kitlin, Jędrzejowice, Kołaczów, Książnica, Mieczniki, Mościsko, Nowiny, Nowizna, Roztocznik, Tuszyn, Uciechów, Włóki, Wilków Wielki.

Rewir II
Kancelaria:
ul. Świdnicka 38 bud 2 A/2/II
58-200 Dzierżoniów

Właściwość terytorialna:
Miasto: Bielawa

ulice:
Akacjowa, Asnyka, Berlinga, Boczna, Bohaterów Getta, Brzeżna, Ceglana, Chopina, Cmentarna, Czereśniowa, Dubois, Dzierżoniowska, Gołębia, Górska, Graniczna, Grota Roweckiego, Handlowa, Hempla, Hotelowa, Klonowa, Kolejowa, Kopernika, Pl. Kościelny, Kościuszki, Krańcowa, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, 7-ego Listopada, Lotnicza, Łabędzia, 1-go Maja, Mała, Marksa, miodowa, Pl. Młodzieży, Nowotki, Obrońców Westerplatte, osiedle XXV-lecia, osiedle Konstytucji 3-go Maja, osiedle Włókniarzy, Owocowa, Parkowa, Piastowska, Piławska, Pocztowa, Prosta, Przedwiośnie, Przemysłowa, Przeskok, Pułaskiego, Reymonta, Rolna, Rosenbergów, Różana, Sienkiewicza, Sikorskiego, Słomiana, Słoneczna, Sportowa, Spółdzielcza, Staszica, Strażacka, Szewska, Szkolna, Szpakowa, Świerczewskiego, Teatralna, Tkacka, Willowa, Wiosenna, Włókniarzy, Wodna, Wojska Polskiego, Pl. Wolności, Wschodnia, Zaułek Wiśniowy, Żeromskiego.

miejscowości: Bratoszów, Dorotka, Jodłownik, Kamionki, Lasocin, Myśliszów, Ostroszowice, Pieszyce, Piskorzów, Podole, Potoczek, Rosciszów, Wiatraczyn, Żuromin.

Rewir III
Kancelaria:
ul. Świdnicka 38 bud 2 A/2/II
58-200 Dzierżoniów

Właściwość terytorialna:
Miasto: Bielawa

ulice:
Brzozowa, Bukowa, Czerwona, Jasna, Kasztanowa, Korczaka, Leśna, 22-go Lipca, Ludowa, 9-ego Maja, Mickiewicza, Młodych, Nowobielawska, Ostroszowicka, Polna, Przodowników Pracy, Słowackiego, Sowia, Waryńskiego, Wiejska, Wiśniowa, Wysoka, Szewska,

Miasto Piława Górna

Miasto Dzierżoniów

ulice:
Andersa, Asnyka, Batalionów Chłopskich, Błonie, Brzegowa, Brzozowa, Chopina, Ciasna, Długa, Dworcowa, Grota-Roweckiego, Kilińskiego, Kolejowa, Konstytucji 3-go Maja, Kościelna, Kościuszki, Krasickiego, Lipowa, Łąkowa, Marszałkowska, Mickiewicza, Miernicza, Młyńska, Mostowa, Nałkowskiej, Nowowiejska, Osadnicza, osiedle Słoneczne, osiedle Tęczowe, osiedle Złote, osiedle Zielone I, osiedle Zielone II, Piękna, Pocztowa, Podwalna, Południowa, Prochowa, Prusa, Sienkiewicza, Słowackiego, Słowiańska, Spacerowa, Staffa, Staszica, osiedle Struga, Struga, Strumykowa, Szkolna, Wiejska, Wieniawskiego, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Zamenhoffa, Zielona, Zwycięzców, Żeromskiego.

Gmina Dzierżoniów: Piława Dolna, Owiesno
Gmina Niemcza: Piotrówek, Wojsławice, Ligota, Małe Podlesie, Ruszkowice, Nowa Wieś, Niemczańska, Przerzeczyn.


Komornik przy Sądzie Rejonowym w Kłodzku

Rewir I
Kancelaria:
ul. Okrzei 17
57-300 Kłodzko

Właściwość terytorialna:
Miasto: Kłodzko

ulice:
Akacjowa, Armii Krajowej, Browarna, Broniewskiego, Czeska, Chełmońskiego, Plac Chrobrego, Dąbrowskiej, Dąbrówki, Dębowa, Czarneckiego, Długosza, Dworcowa, Fabryczna, Forteczna, Gierymskich, Graniczna, Grodzisko, Grottgera, Grunwaldzka, Jaśminowa, Jedności, Klonowa, Korfantego, Konopnickiej, Kowalska, Kołłątaja, Kopernika, Kolejowa, Korczaka, Krzywa, Lisia, Lutycka, Łąkowa, Łużycka, Malczewskiego, Moniuszki, Mariańska, Matejki, Miarki Karola, Morcinka, Nadrzeczna, Niska, Nałkowskiej, Norwida, Nowy Świat, Objazdowa, Okrzei, Hłaski, Ostatnia, Orkana, Partyzantów, Piastowska, Podgórna, Podgrodzie, Półwiejska, Połabska, Rajska, Rakowa, Reja, Reymonta, Rodzinna, Rzepichy, Sienkiewicza, Śląska, Słowiańska, Sierpowa, Słowackiego, Skośna, Spółdzielcza, Stroma, Szpitalna, Targowa, Tumska, Traugutta, Walasiewiczówny, Warty, Wiejska, Willowa, Wilcza, Wodna, Wiosenna, Wita Stwosza, Wojciecha, Wolności, Wzniesienie, Ustronie, Zajęcza, Zamiejska, Zamkowa, Centrum Warszawy, Żeromskiego, Witosa, Kilińskiego, Kusocińskiego, Jana Pawła II, Orzeszkowej.

Gmina Kłodzko

Rewir III
Kancelaria:
ul. Okrzei 11/3
57-300 Kłodzko

Właściwość terytorialna:
Gminy: Bystrzyca Kłodzka, Międzylesie, Lądek Zdrój, Stronie Śląskie


Rewir IV
Kancelaria:
ul. Piłsudskiego 18/2
57-400 Nowa Ruda
Właściwość terytorialna:
Miasto i gmina: Nowa Ruda,
miejscowości: Bartnica, Bieganów, Bożków, Czerwieńczyce, Dzikowiec, Dworki, Jugów, Krajanów, Ludwikowice, Nowa Wieś, Przygórze, Sokolec, Sokolica, Świerki, Święcko, Włodowice, Wolibórz.

Miasto i gmina: Radków, Kudowa Zdrój

Rewir V
Kancelaria:
ul. Okrzei 17
57-300 Kłodzko

Właściwość terytorialna:
Miasto: Kłodzko

ulice:
Bohaterów Getta, Bukowa, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Chopina, Cicha, Cisowa, Czereśniowa, Daszyńskiego, Drzymały, Dusznicka, Dunikowskiego, Plac Jagiełły, Jaskółcza, Jasna, Jaworowa, Jodłowa, Jesionowa, Kasztanowa, Korytowska, Kościuszki, Krasińskiego, Kromera, Księżówka, Krzywa, Kusocińskiego, Kościelna, Plac Kościelny, Krakusa, Kwiatowa, Leszczyna, Lipowa, Łukasiewicza, Łukasińskiego, Mickiewicza, Modrzewiowa, Morelowa, Myśliwska, Nad Kanałem, Noworudzka, Ogrodowa, Przyjaciół Dzieci, Ptasia, Rakowa, Słoneczna, Sosnowa, Spadzista, Sportowa, Zofii Stryjeńskiej, Floriana Szarego, Śliwkowa, Świerkowa, Tetmajera, Walecznych, Wandy, Wielisławska, Wierzbowa, Więźniów Politycznych, Wojska Polskiego, Wiśniowa, Wyspiańskiego, Zagórze, Zawiszy Czarnego, Zielona, Muzealna, Grabowa, Harcerzy, Hołdu Pruskiego, Piłsudskiego, Kłodzko Nowe, Szkolna, Śnieżna, Rataja, Zelenay, Młodych.

Miasto: Duszniki Zdrój-Zieleniec, Lewin Kłodzki, Szczytna, Polanica Zdrój

Gmina: Nowa Ruda, Lewin Kłodzki, Szczytna,
miejscowości: Suszyna, Raszków, Zielone Ludowe, Leśna, Witów, Jawornica, Jeleniów, Jerzykowice Wielkie, Jerzykowice Małe, Taszów, Kocioł, Jarków, Krzyżanów, Bobrowniki, Dańczów, Gołaczów, Kulin Kłodzki, Słoszów, Łężyce, Zimne Wody, Złotno.

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Świdnicy

Rewir I
Kancelaria:
ul. Wałbrzyska 14A/2
58-100 Świdnica

Właściwość terytorialna:
Miasto: Świdnica decyduje nazwisko dłużnika od litery A-H,

Miasto: Strzegom
Gmina Świdnica
miejscowość:
Burkatów, Bystrzyca Dolna, Bystrzyca Górna, Komorów, Lubachów, Modliszów, Niegoszów, Panków, Pogorzała, Pszenno, Słotwina, Wilków, Witoszów Dolny, Witoszów Górny, Złoty Las,

Gmina Strzegom

Rewir II
Kancelaria:
ul. Wałbrzyska 14 A/3
58-100 Świdnica

Właściwość terytorialna:
Miasto: Świdnica decyduje nazwisko dłużnika od litery P-Ż,

Miasto: Świebodzice

Gmina: Dobromierz,

Gmina: Świdnica
miejscowości: Mokrzeszów

Rewir III
Kancelaria:
ul. Komunardów 4/1
58-100 Świdnica

Właściwość terytorialna:
Miasto: Świdnica decyduje nazwisko dłużnika od litery I-O,
Miasto: Jaworzyna Śląska, Żarów

Gmina Jaworzyna Śląska, Marcinowice, Świdnica, Żarów

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu

Rewir I
Kancelaria:
ul. Szmidta 6/1
58-300 Wałbrzych

Właściwość terytorialna:
Miasto: Wałbrzych
ulice:
Aptekarska, Barlickiego, Beethovena, Boya-Żeleńskiego, Broniewskiego, Browarna, Buczka, Chełmońskiego, Długa, Długosza, Dmowskiego, Dojazdowa, Dunikowskiego, Dworcowa, Duracza, Gałczyńskiego, Garbarska, Gdańska, Główna, Graniczna, Hirszfelda, Jadwigi, Judyma, Kasprzaka, Kasztanowa, Kilińskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kossaka, Kościuszki, Kraka, Krasińskiego, Kruczkowskiego, Książęca, Kusocińskiego, Lewartowskiego, Limanowskiego, Lisia, Lubelska, Łączyńskiego Plac Magistracki, Makuszyńskiego, Matejki, Malczewskiego, Mała, Mazowiecka, Michałowskiego, Mieszka I, Młynarska, Na Rozdrożu, Nałkowskiej, Niska, Norwida, Nowy Świat, Obr. Westerplatte, Odlewnicza, Pankiewicza, Pasteura, Pługa, Porcelanowa, Proletariacka, Przebieg, Przechodnia, Przelotowa, Przemysłowa, Rabiegi, Raciborska, Reja, Roweckiego, Równoległa Rycerska, Rynek, Sienkiewicza, Sikorskiego, Skarżyska, Słowackiego, Skwerek Sybiraków, Smocza, Sokolskiego, Sokołowskiego, Solskiego, Spokojna, Starachowicka, Straży Pożarnej, Szewska, Szlifierska, Środkowa, Plac Teatralny, Teligi, Topolowa, Traugutta, Tuwima, Tysiąclecia, Waryńskiego, Westerplatte, Wrocławska nr 15-81, Wyczółkowskiego, Wysockiego, Wyszyńskiego, Al. Wyzwolenia, Gen. Zajączka, Zamkowa.

Rewir II
Kancelaria:
pl. Magistracki 8/4
58-300 Wałbrzych

Właściwość terytorialna:
Miasto: Wałbrzych

ulice:
Asnyka, Bałtycka, Batorego, Bogusławskiego, Bystrzycka, Ceglana, Chodkiewicza, Chopina, Chrobrego, Ciechocińska, Czarneckiego, Czerwonego Krzyża, Fredy, Głuszycka, Pl. Górnika, Harcerska, Jagiełły, Kaliska, Kamieniecka, Karłowicza, Karpacka, Kazury, Kłodzka, Kmicica, Kolonialna, Kombatantów, Konstytucji 3-go Maja, Pl. Kostrzewy, Kręta, Krynicka, Kubeckiego, Kujawska, Kunickiego, Langera, 11-go Listopada, Lotników, Madalińskiego, Marconiego, Morcinka, Nałęczowska, Namysłowskiego, Nowe Osiedle, Nowogrodzka, Noworudzka, Nowowiejska, Ogińskiego, Orzeszkowej, Osiedle Górnicze, Olimpijska, Osiedle Stare, Osiedleńców, Ossowskiego, Paderewskiego, Parkowa, Pietrusińskiego, Piłsudskiego, Piotrowska, Pl. Pola, Wincentego, Polna, Pomorska, Prusa, Psie Pole, Puławskiego, Radomska, Rejtana, Różana, Rymanowskiego, Sadowa, Sammosiery, Solecka, Stara, Staszica, Struga, Strzegomska, Sygietyńskiego, Szczecińska, Truskawiecka, Ustroń, Pl. Wojska Polskiego, Wyspiańskiego, Zagórzańska, Zakopiańska, Zamoyskiego, Żegiestowska, Żółkiewskiego, Żwirki i Wigury, Żytnia.

Gmina: Wałbrzych
miejscowości: Głuszyca, Grzmiąca, Kolce, Łomnica, Sierpnica, Jedlina Zdr., Glinnica, Jedlinka, Kamieńsk.

Rewir III
Kancelaria:
ul. Chrobrego 8/4
58-300 Wałbrzych

Właściwość terytorialna:
Miasto: Wałbrzych
ulice:
Armii II, Armii Krajowej, Azaliowa, Baczyńskiego, Barbussa, Beskidzka, Bardowskiego, Burczykowskich, Chałubińskiego, Dąbrowskiej, Fabiana, Gagarina, Pl. Gedymina, Giserska, Głogowska, Grottgera, Grzybowa, Hercena, Hibnera, Jaworowa, Jodłowa, Jordana, Kamienna, Św. Kingi, Klonowa, A. Kochanka, Kolejarska, Kosteckiego, Krasickiego, Kresowa, Kurpiowska, Krótka, Krzywa, Kuracyjna, Kuźnicka, Kwiatowa, Legnicka, Lelewela, Pl. Lelewela, Lipowa, Lubiechowska, Łączna, 1-go Maja, Makowa, Miła, Nowa, Oczki, Ogrodowa, Okólna, Orkana, Piotrowskiego, Platter, Pocztowa, Pogodna, Poprzeczna, Prostopada, Pstrowskiego, Puszkina, Racławicka, Robotnicza, Rynkowa, Rzeczna, Sawickiej, Skalista, Sosnowa, Spacerowa, Sportowa, Stacyjna, Stroma, Szarych Szeregów, Sztygarska, Szymanowskiego, Śniadeckiego, Średnia, Św. Barbary, Św. Józefa, Świerkowa, Traktorzystów, Uczniowska, Uzdrowiskowa, Warszawska, Wesoła, Widok, Wieniawskiego, Wiśniowa, Witosa, Wrocławska /bez nr 15-81/, Wschodnia, Zachodnia, Zakole, Zawiszy Czarnego, Zdrojowa, Zielona, Żeromskiego

Rewir IV
Kancelaria:
ul. Szmidta 2/1
58-300 Wałbrzych

Właściwość terytorialna:
Miasto: Wałbrzych

ulice:
Gen. Andersa, Bema, Boczna, Boh. Getta, Brygady Górniczej, Brzozowa Bukietowa, Bukowa, Cmentarna, Pl. Darowskiej, Daszyńskiego, Dubois, Dąbrowskiego, Dąbrowszczaków, Pl. Dubois, Grabowskiej, 15-go Grudnia, Jasna, Kani, Al. Kasztanowa, Kątowa, Kołłątaja, Kopalniana, Korczaka, 3-go Maja, Miczurina, Miłosna, Narutowicza, Obr. Pokoju, Osiedle Robotnicze, Komuny Paryskiej, Piaskowa, Piasta, Piękna, Prosta, Pionierów, Przyjaciół Żołnierza, Ratuszowa, Ruchu Oporu, Sudecka, Pl. Sucharskiego, Sułkowskiego, Wańkowicza, Wiejska, Wolności, Wysoka, Źródlana, Żołnierska.

Gmina: Wałbrzych
miejscowości: Boguszów-Gorce, Borówno, Chwaliszów, Czarny Bór, Golińsk, Gostów, Grzędy G i D, Jabłów, Jaczków, Kowalowa, Lubomin, Łączna, Mieroszów, Nowe Bogaczowice, Różana, Rybnica, Leśna, Sokołowsko, Struga, Stare Bogaczowice, Szczawno Zdrój, Unisław Śl., Witków Śl.

Rewir V
Kancelaria:
ul. B. Chrobrego 3/1
58-300 Wałbrzych

Właściwość terytorialna:
Miasto: Wałbrzych

ulice:
Basztowa, Beniowskiego, Blankowa, Pl. Boh. Pracy, Cicha, Czajkowskiego, Pl. Czeredziaka, Dąbrowiecka, Drzymały, Edisona, Fałata, Forteczna, Gdyńska, Glinicka, Głowackiego, Gołębia, Górna, Górnicza, Grodzka, Handlowa, Hetmańska, Hutnicza, Internatowa, Jagiellońska, Kasprowicza, Kasztelańska, Kraszewskiego, Kaszubska, Katowicka, Kochanowskiego, Kosynierów, Koszarka, Królewiecka, Krzywoustego, Leśna, Łokietka, Łowiecka, Łukowa, Małopolska, Męczna, Mickiewicza, Mieroszowska, Modlińska, Moniuszki, Niegolewskiego, Niepodległości, Nowy Dom, Okrężna, Okrzei, Palisadowa, Piastowska, Podgórska, Podmiejska, Podwale, Pohulanka, Południowa, Poniatowskiego, Poselska, Poznańska, Przeskok, Pszczyńska, Ptasia, Reymonta, Rolnicza, Senatorska, Siemiradzkiego, Skargi Piotra, Skłodowskiej-Curie, Skrzetuskiego, Słowiańska, Słowicza, Sowia, Spadzista, Syrokomli, Szkolna, Świdnicka, Tatrzańska, Tetmajera, Tunelowa,Wąska, Welońskiego, Weteranów, Wilcza, Wronia, Wylotowa, Żelazna.

Gmina: Wałbrzych
miejscowości: Dziećmorowice, Glinnik, Jugowice, Książ, Lubiechów, Michałkowa, Niedźwiedzica, Nowy Julianów, Olszyniec, Podlesie, Rzeczka, Stary Julianów, Walim, Zagórze Śl.

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Ząbkowicach Śląskich

Rewir I
Kancelaria:
ul. 1-go Maja 7
57-200 Ząbkowice Śląskie

Właściwość terytorialna:
Miasto i Gmina: Ząbkowice Śl., Złoty Stok,

Miasto i Gmina: Ciepłowody,
miejscowości: Baldwinowice, Brochocin, Ciepłowody, Dobrzenice, Jakubów, Karczowice, Koźmice, Kobyła Gł., Piotrowice Pol., Targowica, Tomice.

Miasto i Gmina: Bardo,
miejscowości: Bardo, Przyłęk, Dzbanów, Laskówka, Janowiec, Brzeźnica, Potworów, Grochów, Dębowina, Opolnica.

Miasto i Gmina: Stoszowice
miejscowości: Stoszowice, Budzów, Srebrna Góra, Żdanów, Mikołajów, Jemna, Rudnica, Grodziszcze, Lutomierz, Przedborowa, Różana

Rewir II
Kancelaria:
ul. 1-go Maja 7
57-200 Ząbkowice Śląskie

Właściwość terytorialna:

Miasto-Gmina: Ziębice

Miejscowości: Biernacice, Bożnowice, Brukalice, Czernczyce, Dębowiec, Henryków, Jasienica, Kalinowice Dolne, Kalinowice Górne, Krzelków, Lipa, Niedźwiednik, Nowina, Nowy Dwór, Osina Mała, Osina Wielka, Raczyce, Rososznica, Skalica, Służejów, Starczówek, Wadachowice, Witostowice, Wigańcice, Lubnów, Chałupki, Doboszowice, Głeboka, Mrokocim, Niedźwiedź, Pomianów Dolny, Pomianów Górny, Ziębice.

Gmina: Kamieniec Ząbkowicki

Miejscowości: Kamieniec Ząbkowicki, Ożary, Pilice, Starczów, Byczeń, Śrem, Suszka, Sławęcin, Topola, Sosnowa.

Gmina: Ciepłowody

Miejscowości: Baldwinowice, Brochocin, Cienkowice, Ciepłowody, Czesławice, Dobrzenice, Jakubów, Janówka, Karczowice, Kobyla Głowa, Koźmice, Muszkowice, Piotrowice Polskie, Stary Henryków, Targowica, Tomice, Wilamowice.


Komornik przy Sądzie Rejonowym w Oleśnicy

Rewir I
Kancelaria:
ul. Kilińskiego 4B/1
56-400 Oleśnica

Właściwość terytorialna:
Miasto: Oleśnica

ulice:
Akacjowa, Batalionów Chłopskich, Bema, Boczna, Bocka, Bożka, Bratnia, Ceglana, Chopina, Cieszyńskiego, Dąbrowskiego, Demokratów, Dobroszycka, Energetyczna, Fabryczna, Gliniana, Św. Jadwigi, Jasna, Jastrzębia, Jaśminowa, Kasztanowa, Kilińskiego, Kościelna, Krótka, Krucza, Książąt Śl., Lipowa, Lotnicza, Ludwikowska, Łąkowa, Łowiecka, Łukanowska, Łużycka, 3-go Maja, Matejki, Mickiewicza, Mikołajczyka, Miła, Młynarska, Mokra, Nowowiejska, Ogrodowa, Północna, Prusa, Przemysłowa, Przerwy Tetmajera, Ptasia, Puławskiego, Radlińska, Reja, Rejtana, Różana, Rycerska, Rynek, Rzemieślnicza, Sejmowa, Sienkiewicza, Sinapiusa, Słowackiego, Solarza, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stapińskiego, Staszica, Stawowa, Stolarska, Szkolna, Świerkowa, Traugutta, Wałowa, Wały Jagiellońskie, Wąska, Wiejska, Wielkopolna, Wierzbowa, Wikliniarska, Wiśniowa, Wrocławska, Wybickiego, Zamkowa, Zwycięstwa Plac.

Miasto: Syców
ulice:
Al. 15-lecia, Akacjowa, A. Asnyka, K. K. Baczyńskiego, Wł. Broniewskiego, M.C. Skłodowskiej, M. Dąbrowskiej, Dębowa, P. Findera, Gancarska, Ks. J. Gorczycy, Kombatantów, Mjr. Hubala, Kaliska, Kasztanowa, Szosa Kępińska, Kępińska, Korczaka, Klonowa, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Malerz, A. Mickiewicza, Nad Wałem, C. K. Norwida, M. Nowotki, Nowowiejska, Obrońców Westerplatte, E. Orzeszkowej, Pawłówek, Polnasnica, B. Prusa, Gen. Wł. Sikorskiego, J. Sobieskiego, Szarych Szeregów, St. Starzyńskiego, Mjr. Sucharskiego, L. Szenwalda, Środkowa, Tęczowa, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Zawada, A. Zawadzkiego, Fr. Zubrzyckiego.

Gmina Syców
miejscowości:
Biskupice, Błotnik, Nowy Dwór, Niwki Garbarskie, Wojciechowo Wlk., Komorów, Radzyna, Trzy Chałupy, Pawełki, Nowy Świat, Wielowieś, Wioska, Święty Marek, Zawada

Gminy: Długołęka, Międzybórz, Oleśnica

Rewir II
Kancelaria:
ul. 3-go Maja 48
56-400 Oleśnica

Właściwość terytorialna:
Miasto: Oleśnica
ulice:
Berlinga, Ciepła, Daszyńskiego, Ks. Fr. Sudoła, Hallera, Kazimierza Wielkiego, Kleeberga, Klonowa, Kochanowskiego, Kolejowa, Kopernika, Kościuszki, Krzywa, Kwiatowa, Na Podkowie, Lelewela, Limanowskiego, Lwowska, Małopolna, Maczka, Narutowicza, Armii Krajowej, Otwarta, Paderewskiego, Podchorążych, Poniatowskiego, Prosta, Leśna, Lotnicza, Przyjaźni, Reymonta, Sikorskiego, Skłodowska, Słoneczna, Sucharskiego, Tołstoja, Wileńska, Wesoła, Wschodnia, Wspólna, Wojska Polskiego, 11-go Listopada, Moniuszki

Miasto Syców:

ulice: Armii Czerwonej, J. Bema, Broniewskiego, J. Daszyńskiego, J. Dąbrowskiego, Kolejowa, Komorowska, M. Konopnickiej, Kościelna, T. Kościuszki, J. Kossaka, Królowej Jadwigi, J. Kusocińskiego, 1-go Maja, J. Matejki, Młyńska, Ogrodowa, Okrężna, Oleśnicka, Parkowa, Partyzantów, Piastowska, Powstańców, K. Pulawskiego, Wł. Reymonta, Robotnicza, Ks. W. Rudy, H. Sawickiej, J. Słowackiego, Szkolna, Świerczewskiego, Wojska Polskiego, L. Waryńskiego, Wałowa, Pl. Wolności, Zwycięzców.

Gmina Syców:
miejscowości:
Bielawki, Działosza, Gaszowice, Drołtowice, Ligota Dziesławska, Lesienice, Pawłowice, Stradomia Wierzchnia, Szczodrów, Ślizów Wieś, Ślizór PGR, Ślizów Leśniczówka, Zieleniec, Widawki.

Gminy: Dziadowa Kłoda, Twardogóra, Bierutów, Dobroszyce

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Oławie

Rewir I
Kancelaria:
ul. Brzeska 8 A/3
55-200 Oława

Właściwość terytorialna:
Miasto: Oława

ulice:
Astrów, Bażantowa, Boczna, Borsucza, Bratków, Browarniana, Brzozowa, Cegielniana, Chrobrego, Dąbrowskiego, Dzierżonia, Głowackiego, Jelenia, Kamienna, Kasprowicza, Kasztanowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Krótka, Lisia, 3-go Maja, Magazynowa, Małodworcowa, Małopolna, Morelowa, Młyńska, Nadbrzeżna, Na Grobli, Niedźwiedzia, Nowa, Nowodojazdowa, Odrzańska, Oleśnicka, Ofiar Katynia, Ogrodowa, Opolska, Orla, Orzeszkowej, Pałacowa, Partyzantów, pl. Piłsudskiego, pl. Starozamkowy, Polna, Portowa, Św. Rocha, Różana, Rybacka, Rynek, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Słoneczna, Słowiańska, Spokojna, Sportowa, Tęczowa, Tulipanów, Wałowa, Wierzbowa, Wilcza, Własta, Wrzosowa, Zajęcza, Zamknięta, Zielna, Zwierzyniec Duży, Zwierzyniecka, Żeromskiego, Żołnierza Polskiego, Żurawia.

Gmina Oława:
miejscowości:
Bystrzyca Oławska, Chwalibożyce, Gać, Godzikowice, Janików, Jankowice Małe, Maszków, Oleśnica Mała, Owczary, Psary, Stary Górnik, Stary Otok, Ścinawa, Ścinawa Polska

Gminy: Czernica, Jelcz-Laskowice,
Rewir II
Kancelaria:
ul. Brzeska 8 A/4
55-200 Oława

Właściwość terytorialna:
Miasto: Oława

ulice:
Gen. Andersa, Asnyka, Baczyńskiego, Broniewskiego, Brylantowa, Brzeska, Bursztynowa, Chopina, Cicha, Gajcego, Gałczyńskiego, Gazowa, Pl. Gimnazjalny, Grota-Roweckiego, Iwaszkiewicza, Kilińskiego, Kochanowskiego, Kolbe M. M., Kolejowa, Kołłątaja, Kościelna, Kutrowskiego, Kwiatowa, Lechonia, Leśmiana, Lipowa, 11 Listopada, Lwowska, Łąkowa, 1 Maja, Malczewskiego, Matejki, Miarki, Mickiewicza, Moniuszki, Norwida, Nowoosadnicza, Nowy Górnik, Nowy Otok, Okólna, Oleandry, Osadnicza, Paderewskiego, Parkowa, Perłowa, Pl. Piastów, Prusa, Przerwy-Tetmajera, Reja, Rubinowa, Siedlecka, Sienkiewicza, Słowackiego, Spacerowa, Staffa, Strzelna, Szafirowa, Szkolna, Szmaragdowa, Szymanowskiego, Turkusowa, Tuwima, Wiejska, Wrocławska, Wyspiańskiego, Pl. Zamkowy, Żołnierzy AK, Zaciszna,

Gmina Oława:
miejscowości:
Bolechów, Gaj Oławski, Drzemlikowice, Godzinowice, Jaczkowice, Jankowice, Lizawice, Marcinkowice, Marszowice, Miłonów, Niemil, Niwnik, Osiek, Siecieborowice, Siedlce, Sobocisko, Stanowice, Zabardowice, Zakrzów, Nowy Otok,

Gmina: Św. Katarzyna, Domaniów

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Strzelinie

Kancelaria:
ul. Kilińskiego 2
57-100 Strzelin

Właściwość terytorialna:
Miasto i gmina: Strzelin, Wiązów,
Gmina: Łagiewniki, Jordanów Śl., Borów, Kondratowice Komornik przy Sądzie Rejonowym w Wołowie

Kancelaria:
ul. Zaułek Zielony 15
56-100 Wołów

Właściwość terytorialna:
Gmina: Wołów, Brzeg Dolny, Wińsko

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Środzie Śląskiej

Kancelaria:
ul. Legnicka 21
55-300 Środa Śląska

Właściwość terytorialna:
Gmina: Środa Śląska, Mietków, Kostomłoty, Miękinia, Malczyce, Kąty Wrocławskie,

Komornik Sadowy przy Sądzie Rejonowym w Trzebnicy

Kancelaria:
ul. Piłsudskiego 1 pok. 107
55-100 Trzebnica

Właściwość terytorialna:
Gmina: Trzebnica
miejscowości:

Będków, Blizocin, Brochocim, Bzyków, Boleścin, Droszów, Głuchów Górny, Jaszyce, Jaźwiny, Kobylice, Koczurki, Komarowo, Komarówka, Księginice, Ligota Trzebnicka, Malczów, Małuszyn, Marcinów, Masłowiec, Masłów, Nowy Dwór, Piersno, Raszowice, Raszów, Raszów Mały, Rzepatowice, Skarszyn, Strojnów, Sulisławice, Szczytkowice, Taczów Duży, Taczów Mały, Trzebnica, Węgrzynów,

Gmina: Oborniki Śląskie, Wisznia Mała, Zawonia

Gmina Prusice:
miejscowości:
Borówek, Borów, Budzicz, Brzeżno, Dębnica, Gola, Górowo, Jagoszyce, Kodlewo, Kopaszyn, Kosinowo, Krościna Mała, Krościna Wielka, Ligota Strupińska, Pawłów, Pekszyn, Piotrowice Wielkie, Strupina, Sokowa, Świerzów, Wilkowo, Wszemirów, Zakrzewo

Komornik Sadowy przy Sądzie Rejonowym w Miliczu

Kancelaria:
ul. Kopernika 23
56-300 Milicz

Właściwość terytorialna:
Gmina: Milicz, Krośnice, Żmigród, Cieszków

Gmina Prusice
miejscowości: Kaszyce Wielkie, Ligotka, Piotrowice Małe, Prusice,

Gmina Trzebnica
miejscowości: Biedaszków, Brzezie, Domanowice, Janiszów, Koniowo, Koniówko, Przeborow, Skoroszów, Ujeździec Mały, Ujeździec Wielki,

Komornik przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Fabryczna


Rewir III
Kancelaria:
Pl. Legionów 17/4
50-047 Wrocław

Właściwość terytorialna:
Miasto: Wrocław
ulice: Adamczewskich Heleny i Ludwika, Adamieckiego Karola, Aleja Klonowa, Aleja Piastów 1-DK 2-DK, Aleja Platanowa, Amarantowa, Ananasowa, Angielska, Anioła Ślązaka, Australijska 23-45 24-46 begin_of_the_skype_highlighting              23-45 24-46      end_of_the_skype_highlighting 47-DK 48-DK 1-21 2-22, Avicenny Ibn Siny 32-34 1-37 2-30 39-D 36-DK, Balzaka Honoriusza, Batorego Stefana, Belgijska, Berberysowa, Beskidzka, Beżowa, Będkowska, Biała, Białodrzewna, Białogardzka, Białoruska, Białostocka, Bliźniacza, Błękitna, Bocheńska, Boguszewskiej Heleny, Boguszowska, Bojanowska, Brodzka 1-99 2-100 101-DK 102-DK, Brzezińska, Buczacka, Budziszyńska 67-DK 68-DK 1-65 2-66, Bujna, Bukowa, Bukowskiego Marcina, Bystra, Bytowska, Cabaja Romualda, Cesarzowicka, Chełmska, Chobieńska, Chociebuska, Chwałkowska, Ciechocińska, Cieplicka, Ciesielski Plac, Cieślikowskiego Jerzego, Cukiernicza, Cytrynowa, Częstochowska 1-35 2-34 37-DK 36-DK, Czorsztyńska, Darłowska, Darwina Karola, Dąbrowskiej Marii, Desantowa, Dojazd, Dolnobrzeska, Dołęgi-Mostowicza, Domasławska, Drogosławicka, Dygata Stanisława, Dziarska, Dzielnicowa, Dzierżonia Jana, Dziwnowska, Dźwirzyńska, Ekonomiczna, Elbląska, Eluarda Pawła, Estońska, Fabryczna 59-DK 58-DK 1-57 2-56, Fioletowa, Francuska, Gagarina Jurija, Gąłowska, Gdacjusza Adama, Gielniaka Józefa, Giżyckiego Kamila, Główna, Głuszycka, Godlewskiego Aleksandra, Gołnowska, Gombrowicza Witolda, Górecka 1-37 2-38 39-DK 40-DK, Górowska, Grabowa, Granatowa, Graniczna 8-12 1-23 95-DK 92-DK, Grecka, Grodecka, Gromadzka, Gruszowa, Grybowska, Gryczana, Gubińska, Gwizdanowska, Harcerska, Helska, Hermanowska, Hiszpańska, Hłaski Marka, Holenderska 24-DK 26-DK 1-23 2-24, Hoża, Husycka, Iglasta, Iwanicka, Jagniątkowska, Jajczarska, Jaksonowicka, Janowska, Jarnołtowska, Jasielska, Jasińskiej Anny, Jeleniogórska 2-DK 1-DK, Jerzmanowska 1-5 2-10 7-DK 12-DK, Jesiennicka, Jeżowska, Jędrzejowska, Jordanowska, Junacka, Kadłubka Wincentego, Kaliski Plac, Kamiennogórska 1-47 2-46 49-DK 48-DK, Kamila Stefki, Kanadyjska, Karczemna, Karmelkowa 1-51 2-64 53-DK 66-68, Karpacka, Kącka, Ketlinga, Kielecka, Klecińska 1-3 2-26 5-125 127-DK 28-126 128-DK, Klonowa Aleja, Kładka Leśnicka, Kładka Złotnicka, Kmicica Andrzeja, Knignicka, Knota Antoniego, Kołobrzeska, Komeńskiego Jana Amosa, Komorowska, Konińska, Końcowa, Kordeckiego Augustyna, Kosidowskiego Zenona, Kosmonautów 1-199 2-200 201-DK 202-DK, Kossak-Szczuckiej Zofii, Koszalińska, Kościańska, Kośnego Augustyna, Kowalskiego Jerzego, Kozia,Kresowa, Krępicka, Krośnieńska, Kruszcowa 15-DK 16-DK 1-13 2-14, Krzelowska, Krzemieniecka, Krzeszowska, Krzyżowska, Kunickiego Stanisława, Lazurowa, Leszczynowa, Leśnicka Kładka, Lewa, Lidzbarska, Limanowska, Liściasta, Lubelska, Lubska, Lutyńska, Łaska, Łączna, Łososiowicka, Łukowa, Łukowska, Majakowskiego Włodzimierza, Majchra Alojzego, Malczycka, Maleczyńskich Ewy i Karola, Małowicka, Małopolska, Małoszyńska, Mandarynkowa, Marszowicka, Maślicka 161-DK 158-DK 101-159 102-156, Meissnera Janusza, Miechowska, Mieroszowicka, Międzyzdrojska, Mikulskiego Tadeusza, Miłkowska, Mińska, Miodowa, Mleczarska, Młodzieżowa, Modrzewiowa, Mojęcicka, Mokronoska, Mokrzańska 23-DK 24-DK 1-21 2-22, Morelowskiego Mariana, Morska, Mostowicza-Dołęgi, Muchoborska, Mysłakowicka, Nałkowskiej Zofii, Narzędziowa, Niebieska, Niecała, Niemkińska, Niepierzyńska, Norweska 25-DK 26-DK 1-23 2-24, Nowodworska 59-DK 60-DK 1-57 2-58, Nowohucka, Nowosądecka, Nowotarska, Objazdowa, Oliwkowa, Osiedlowa, Osiniecka, Ostrężynowa, Ostroroga Jana, Otwodzka, Otyńska, Owczarska, Parandowskiego Jana, Perłowa, Petrażyckiego Leona 1-45 2-44 47-DK 46-DK, Pękalskiego Stanisława, Piastów Aleja 2-DK 1-DK, Piechowicka, Piekarska, Pieprzna, Pińska, Piołunowa, Piotrowska, Piwowarska, Plac Ciesielski, Plac Kaliski, Plac Świętojański, Platanowa Aleja, Płaska, Płońskiego Michała, Płużna, Polkowicka, Pomarańczowa, Porębska 1-53 2-52 55-DK 54-DK, Postępowa, Pracka, Prędka, Promenada, Przechodnia, Przednia, Przedświt, Przemiłowska, Przemkowska, Przemyska, Przesiedzka, Przybyły Macieja, Pucka, Purpurowa, Pusta, Pustecka, Pyrzycka, Rabczańska, Radomska, Rajska, Rakietowa, Ratyńska, Rawicka, Raźna, Rącza, Rdestowa, Rezedowa, Robotnicza 71-DK 74-DK, Rodziewiczówny Marii, Rogowska, Rosponda Stanisława, Roślinna, Roździeńskiego Walentego, Równa, Rubczaka Jana, Rudzka, Rumiankowa, Rychła, Rytownicza, Ryżowa, Rzeszowska, Samborska, Samotna, Samotworska, Sarbinowska, Seledynowa, Serowarska, Siedlecka, Skałeczna, Skarbka Fryderyka, Skarżyńskiego Stanisława, Skoczylasa Władysława, Skrzetuskiego Jana, Słupska, Smolna, Snycerska, Sobieszowska, Sobótki, Sokalska, Solińska, Solskiego Ludwika 1-DK 2-24 28-DK 26, Sosnowa, Stabłowicka 77-145 76-144 1-75 2-74 147-DK 146-DK, Stachury Edwarda, Stanisławowska, Stanki Jana 1-21 2-20 23-DK 22-DK, Stanów Zjednoczonych, Starobielawska, Starogajowa, Stefana Batorego, Stefki Kamila, Stodolna, Strachowicka, Stroma, Stryjska, Strzeblowska, Strzegomska 143 167-DK 80-156 158-Dk 81-141 9-79 12-78, Sukielicka, Sulistrowska, Szara, Szarskiego Kazimierza, Szczecińska, Szczepanowska, Szczyrka Jana, Szkarłatna, Szkocka, Szkolna, Szpilkowa, Szwajcarska, Szwedzka, Ślęzaka Anioła, Ślepa, Śmigła, Śniegockiego Michała, Śnieżna, Średzka 65-DK 66-DK 1-63 2-64, Świerkowa, Świeża, Świętojański Plac, Świnoujska, Tarnopolska, Tarnowska, Taszyckiego Witolda, Tatrzańska, Towarowa, Traktatowa, Trawowa, Trentowskiego Bronisława, Trójkątna, Trzebiatowskiego Włodzimierza, Trzmielowicka 11-DK, 12-DK 1-9 2-10, Turecka, Turystyczna, Tyrmanda Leopolda, Udzieli Seweryna, Ukraińska, Ulowa, Uznamska, Wagonowa, Wańkowica Melchiora, Wardzyńskich Władysława i Jana, Wartka, Watowa, Wełniana, Widłakowa, Wiejska, Wielkopolska, Wilkszyńska, Wińska, Wojrowicka 23-DK 24-DK 1-21 2-22, Wojska Polskiego, Wolska, Wołodyjowskiego Michała, Wołyńska, Woronowicka, Woźnicza, Wschowska, Wyboista, Wysłoucha Bolesław, Załgoby Onufrego, Zagony, Zajazdowa, Zakopiańska 1-19 2-20 21-DK 22-DK, Zamojska, Zarembowicza Władysława, Zbożowa, Zebrzydowska, Zemska, Zielona, Złota, Złotnicka, Złotnicka Kładka, Zoli Emila, Źródlana, Żarska, Żernicka 1-91 2-90 93-123 92-124 125-DK 126-DK, Żółta, Żwawa, Żwirki i Wigury, Żwirowa, Żywiecka,

Rewir VI
Kancelaria:
ul. Sądowa 10/2
50-041 Wrocław

Właściwość terytorialna:
Miasto: Wrocław

ulice:
Arctowskiego, Al. Pracy, Altanowa, Anielewicza Plac, Beniowskiego, Beyzyma, Blacharska, Brązowa, Budowlana, Buska, Bzowa, Bzowy Plac, Chabrowa, Cynowa, Domeyki, Fiołkowa, Grochowa, Grabiszyńska od numeru 82 do kończ i od 91 do końca, Gajowicka od numeru 1 do 55, Hallera od numeru 29 do końca i 360 do końca, Heblarska, Inżynierska, Jemiołowa, Kłośna, Kolbuszewska, Kreślarska, Krucza od numeru 32 do końca i od 70 do końca, Księgowa, Kwaśna, Lakiernicza, Lubuska, od numeru8 do końca i 9 do końca, Lwowska, od numeru 1 do 43 i od 2 do końca, Makowa, Manganowa, Męcińskiego, Miedziana, Modlińska, Mielecka, Monterska, Mosiężna, Narcyzowa, Nasturcjowa, Niklowa, Odkrywców, Ogrodowa, Oksywska, Ołowiana, Oporowska, Ostrowskiego, Pereca ulica i plac, Pierwiosnkowa, Pilinikarska, Pionierska, Podróżnicza, Połaniecka, Pretfica od numeru 19-25, do 27 do końca i od 30 do końca, Przelot, Romera, Rogozińskiego, Różana, Rymarska, Saperów, Słonecznikowa, Skwierzyńska od numeru 23 do końca i od 26 do końca, Spiżowa, Sokola od numeru 1 do 25 i od 2 do 14, Srebrny Plac, Stalowa, Stolarska, Stalowowolska, Stopnicka, Szczęśliwa, Szlifierska, Sztabowa od numeru 1 do 49 i od 2 do 34, Ślusarska, Tapicerska, Tarnobrzeska, Tokarska, Twarda, Wędrowców, Wróbla, Żeglarska, Żelazna, Żurawia.

Rewir XIII
Kancelaria:
Ul. Świebodzka 6/10
50-046 Wrocław

Właściwość terytorialna:
Miasto: Wrocław

ulice:
Augustowska, Biały Kat, Bielska, Bobrza, Balonowa, Barczewska, Bednarska, Białowieska, Bobrzańska, Bolkowska, Braniewska, Brodnicka, Brynicka, Bulwar Dedala, Bulwar Ikara, Bystrzycka, Celtycka, Korzeniowskiego, Dąbrówki, Dębickiego, Dobrzańska, Dokerska, Drzewieckiego, Drzymały, Dworska, Dziadoszańska, Dzielna, Fromborska, Gadowska, Gminna, Gołężycka , Górnicza, Gwarecka, Hodowlana, Horbaczewskiego, Hutnicza, Hynka, Idzikowskiego, Ignuta, Iławska, Jaworska, Jelenia, Kleczkowska, Kłodnicka, Kolista, Koszykarska, Kozanowska, Kraszewskiego, Kwiska, Latawcowa, Legnicka, Lotnicza, Ługowińska, Małopanewska, Maślicka, Mączna, Metalowców, Modra, Mrągowska, Na Ostatnim Groszu, Nadrzeczna, Nasienna, Niedźwiedzia, Notecka, Orlińskiego, Ostródzka, Pałucka, Papiernicza, Pasieczna, Pasłęcka, Pilczycka, Plac Wiślany, Połbina, Popowicka, Potokowa, Północna, Przedmiejska, Rewalska, Reymonta, Rędzińska, Rękodzielnicza, Rolna, Rysia, Sadownica, Samolotowa, Setna, Sielska, Siemiańskiego, Skrzydlata, Stargardzka, Starograniczna, Sterowcowa, Stobrawska, Struga, Szklarska, Szybowcowa, Ślęzoujście, Śliwowa Aleja, Tańskiego, Tkacka, Tolkmicka, Trzebnicka, Turoszowska, Warciańska, Warmińska, Wejherowska, Wiślańska, Zakładowa, Zegadłowicza, Żubrza.

Rewir VII
Kancelaria:
ul. Piłsudskiego 52/3
50-033 Wrocław

Właściwość terytorialna:
Miasto: Wrocław

ulice:
Admiralska, Aleja Boya Żeleńskiego Tadeusza 1-55 2-48 57-DK 50-DK, Aleja Brucknera Aleksandra 1 DK 12 DK 2-10, Aleja Jana III Sobieskiego, Aleja Kanonierska, Aleja Kasprowicza Jana 85-DK, 1-83 70-DK 2-72, Aleja Kromera Marcina, Aleja Poprzeczna, Ałunowa, Anczyca Władysława, Aptekarska, Archeologów, Armii Ludowej, Artyleryjska, Asnyka Adama, Azaliowa, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Badury Jerzego, Bagatela, Bałkańska, Bałtycka, Bartnicza, Barwinkowa, Bazaltowa, Bażancia, Belgradzka, Berenta Wacława, Betonowa, Bezpieczna, Białych Goździków, Bierutowska, Bławatna, Błotna, Bociania, Bolesława Krzywoustego, Bombardierska, Bończyka Norberta, Bora Komorowskiego Tadeusza, Boy Żeleńskiego Tadeusza, Brucknera Aleksandra, Bratkowa, Bratysławska, Brodzińskiego Kazimierza, Broniewskiego Władysława, Brzechwy Jana, Bukowicka, Bułgarska, Byczyńska, Bydgoska, Ceglana, Cementowa, Cerkwicka, Chałupnicza, Charkowska, Chłopska, Chmielarska, Chmielna, Chocimska, Cholewkarska, Chorwacka, Chrzanowskiego Ignacego, Czajcza, Czajkowskiego, Czerwonych Maków, Czeska, Czytankowa, Ćwiczebna, Dalimira, Daliowa, Daniłowskiego Gustawa, Dekarska, Długosza Jana, Dłutowa, Dobrackiego Macieja, Dobroszycka, Drobuta Jana, Dubrownicka, Dygasińskiego Adolfa, Działdowska, Elementarzowa, Ełcka, Etnografów, Falskiego Mariana, Farna, Filomatów, Folwarczna, Forteczna, Fortowa, Franki Iwana, Fryzjerska, Galla Anonima, Gąsiorowskiego Wacława, Gęsia, Gimnazjalna, Giżycka, Gołębia, Gorlicka, Gospodarska, Gostyńska, Goszczyńskiego Seweryna, Grawerska, Grobla Łaniewskiego, Grochowiaka Stanisława, Grudziądzka, Grzybowa, Hetmańska, Hokeistów, Huberta Św., Inflancka, Inspektowa, Irkucka, Irysowa, Jagiellońska, Jana III Sobieskiego, Jarosińska, Jaskółcza, Jaśkowicka, Jeziorowa, Jubilerska, Jugosłowiańska, Jutrosińska, Kaczeńcowa, Kajakarzy, Kaletnicza, Kamieńskiego Henryka, Kapliczna, Karpińskiego Franciszka, Kasztelańska, Kątowa, Kępińska, Kętrzyńska, Kiełczowska, Klaczki Juliana, Kłokoczycka, Kmieca, Kminkowa, Knastera Bronisława, Kocha Roberta, Kołodziejska, Kominiarska, Konopnickiej Marii, Kopańskiego Stanisława, Kordiana, Korzeńska, Koszarowa, Koszykarzy, Kotwiczna, Kowalska, Kowieńska, Krasickiego Ignacego, Krokusowa, Krotoszyńska, Królewska, Królowej Marysieński, Krótka, Kruczkowskiego Leona, Krzywoustego Bolesława, Krzyżanowicka, Księgarska, Księżycowa, Kujbyszewska, Kukułcza, Kuropatwia, Kurska, Kwiatowa, Kwidzyńska, Lechitów, Lekarska, Lekcyjna, Lenartowicz Teofila, Leśmiana Bolesława, Leśna, Ligocka, Liliowa, Lindego Samuela Bogumiła, Liońska, Lipska, Litewska, Lublańska, Ludowa, Lutycka, Łaniewska, Łaniewska Grobla, Łąka Mazurska, Łopianowa, Łosińska, Łuczników, Ługowa, Łużycka, Łyżwiarzy, Macedońska, Makuszyńskiego Kornela, Malborska, Malwowa, Marczewskiego Edwarda, Markowskiego Zygmunta, Marynarska, Masztowa, Mazepy, Meliorancka, Mewia, Micheleta Edmunda, Miechowity Macieja, Mieczkowska, Miejska, Miętowa, Mikołowska, Mikory, Milicka, Miłoszycka, Mirtowa, Młynarska, Mochnackiego, Mokra, Monopolowa, Morawska, Mrożna, Mulicka, Mydlana, Mysłowicka, Na polance, Nabielaka Ludwika, Nabrzeżna, Narciarska, Niborska, Niedziałkowskiego Mieczysława, Niepodległości, Nowogródzka, Obodrzycka, Obornicka, Odcinek, Odeska, Odolanowska, Odrodzenia Polski, Okrętowa, Okulickiego Leopolda, Oleska, Olsztyńska, Omska, Opłotkowa, Oppmana Artura, Orkana Władysława, Orna, Osadnicza, Osiecka, Osobowicka, Osolska, Ostowa, Ostrowska, Ostrzeszowska, Palisadowa, Paprotna, Parnickiego Teodora, Paryska, Pasterska, Pawłowicka, Pedagogiczna, Pełczyńska, Perzowa, Perzyńskiego Włodzimierza, Pęgowska, Pielęgniarska, Piesza, Piętaka Stanisława, Piłkarzy, Piwnika Ponurego, Plac Piłsudskiego Józefa, Podbiałowa, Polanowicka, Poleska, Postolińska, Poświęcka, Potockiego Wacława, Prusicka, Przebiśniegowa, Przedwiośnie, Przejazdowa, Przesmyckiego Miriama Zenona, Przy Torze, Przybyszewskiego Stanisława, Przylaszczkowa, Radzionkowska, Rakowa, Rataja Macieja, Redycka, Rejonowa, Rolnicza, Romanowskiego Mieczysława, Rowerowa, Ruciana, Rudawska, Ryska, Rzeczna, Rzemieślnicza, Sarajewska, Sasankowa, Serbska, Sewastopolska, Siatkarzy, Sienna, Siewna, Sikorcza, Skarbu Zakrzowskiego, Skoczna, Skopińska, Skoroszowska, Skwer Obrońców Helu, Słomiana, Słowacka, Smocza, Sobocińska, Sołtysowicka, Spacerowa, Sportowa, Staffa Leopolda, Starodębowa, Staropolska, Starościńska, Stoczniowa, Stokrotkowa, Starochocińska, Strażacka, Strumykowa, Strzelecka, Sulejowska, Sulmierzycka, Sułowska, Swojczycka, Sycowska, Syrokomli, Szachistów, Szafrankowa, Szarotkowa, Szczawiowa, Szczycińska, Szczygla, Szewczenki, Szniolisa Aleksandra, Szpacza, Ślazowa, Śródleśna, Świętochłowicka, Tallińska, Tatarakowa, Tczewska, Tetmajera Przerwy Kazimierza, Torfowa, Toruńska, Treski Jerzego, Twardogórska, Tylna, Tymiankowa, Ubocze, Ujejskiego Kornela, Wallenroda Konrada, Wałowa, Wędkarzy, Węglowa, Węgoborska, Widawska, Wiedeńska, Wieluńska, Wierzchowicka, Wieśniacza, Wilanowska, Wilczkowska, Wilgotna, Wilgowa, Witebska, Witkowska, Witosa Wincentego, Włodarska, Włościańska, Wołczyńska, Wołgogradzka, Wójtowska, Wronia, Wrzosow, Wschodnia, Wybickiego Józefa, Wykładowa, Zabłocie, Zagaje, Zagrodnicza, Zagrzebska, Zajączkowska, Zakrzowska, Zaleskiego Bohdana, Zalipie, Załęże, Zamoyskiego Jana, Zapotocze, Zaściankowa, Zatorska, Zaułek Rogoziński, Zawalna, Zawońska, Zaziębie, Zduńska, Zelenaya Tadeusza, Zielarska, Zielna, Złocieniowa, Złotej Lilii, Złotowska, Żmigrodzka, Żmudzka, Żużlowców, Żywopłotowa,

Komornik przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyki

Rewir IV
Kancelaria:
Pl. Orląt Lwowskich 20 C
53-605 Wrocław

Właściwość terytorialna:
Miasto: Wrocław

ulice:
Afgańska, Aleja Róż, Aleja Słowackiego, Arabska, Bengalska, Biegła, Bieruńska, Birmańska, Blizanowicka, Bogucicka, Boiskowa, Brochowska, Brzeska, Bytomska, Centralna, Chińska, Chmurna, Chorzowska, Chudoby, Czechowicka, Filipińska, Gliwicka, Głubczycka, Gogolińska, Górnośląska, Indyjski Plac, Japońska, Jemeńska, Jordańska, Karwiński, Katowicka, Kładka Barani Skok, Kładka na Grobli, Kładaka Parkowa, Kładka Siedlecka, Kładka Żabia, Kochłowicka, Komuny Paryskiej (od 48 do końca i od 43 do końca), Koreańska, Kościuszki (od 123 do końca, od 116 do końca), Kozielska, Krakowska, Krzywa Grobla, Księska, Laotańska, Leonarda da Vinci, Lisia, Łukasińskiego, Maja 3-go, Mandżurska, Marsowa, Mazowiecka, Miernicza, Międzyrzecka, Młoda, Mongolski Plac, Mościckiego, Myszkowska, Na Grobli, Na Niskich Łąkach, Nepalska, Nizinna, Okólna, Opatowicka, Opolska, Pakistańska, Palestyńska, Pięćdziesięciu Bohaterów, Pionierów, Piwniczna, Plac Zgody, Polna, Popielskiego, Prądzyńskiego, Pszczyńska, Pułaskiego, Raciborska, Rąkowiecka, Rybnicka, Sadowa, Semaforowa, Siewierska, Skibińskiego, Sosnowiecka, Społeczna, Starodworska, Syjamska, Szybka, Świątnicka, Świstackiego, Tarnogórska, Tatarska, Topolowa, Traugutta, Tybetańska, Tyska, Wadowicka, Walońska, Warszawska, Wesołowskiego, Węgierska, Wiaduktowa, Wietnamska, Więckowskiego, Wilcza, Wodziasawska, Woskowa, Wybrzeże Słowackiego, Zabrzańska, Zagłębiowska, Zalewowa, Zawierciańska, Zgodna, Ziemniaczana, Żabia Ścieżka

Gmina Żórawina

Rewir XI
Kancelaria:
Ul. Kościuszki 6/10
50-038 Wrocław

Właściwość terytorialna:
Miasto: Wrocław

ulice:
Al. Armii Krajowej, Asfaltowa, Bardzka, Będzińska, Bielawska, Biskupa Bernarda Bogedaina, Boczna, Borowska, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Buforowa, Ciepła, Czechowa Antoniego, Dawida Jana Władysława, Gen. Dąbrowskiego, Długopolska, Dobrzyńska, Dróżnicza, Dusznicka, Dworcowa nr parzyste, Dyrekcyjna, Działkowa, Dzierżoniowska, Gajowa, Gazowa, Glebowa, Gliniana, Glogera Zygmunta, Hajducka, Hauke Bossaka, Henrykowska, Hercena, Hubska, Jabłeczna, Jagodzińska, Św. Jerzego, Jesionowa, Joannitów, Kamieniecka, Kammienna od nr 69 i od nr 82 dk, Gen. Kniaziewicza, Klasztorna, Klimasa, Komuny Paryskiej od nr 46 i do nr 41, Konduktorska, Pl. Konstytucji, Kościuszki od nr 81 do nr 109 i od nr 68 do nr 106, Krasińskiego, Krynicka, Kudowska, Laskowa, Lądecka, Lniana, Łagiewnicka, Łódzka, Małachowskiego, Międzyleska, Morelowa, Morwowa, Niemczańska, Nyska, Orzechowa, Otmuchowska, Owocowa, Paczkowska, Pieszycka, Pietrzykowicka, Piękna, Piławska, Podwale od nr 67 dk, Prudnicka, Przestrzenna, Puszczykowska, Sarnia, Sernicka, Smardzowska, Spiska, Sygnałowa, Śliczna, Śliwkowa, Świeradowska, Tarnogajska, Terenowa, Tomaszowska, Wapienna, Wesoła, Widna, Wieczysta, Winogronowa, Worcella, Wróblewskiego Plac, Wylotowa, Zamenhofa Plac, Zaruskiego, Ząbkowicka, Ziębicka, Złotocka, Zegiestowska, Zmorskiego Romana.

Gmina: Sobótka
Rewir XII
Kancelaria:
ul. Piłsudskiego 4a
50-049 Wrocław

Właściwość terytorialna:
Miasto: Wrocław

ulice:
Gen. Abrachama, Agrestowa, Al. Akacjowa, Aliancka, Ametystowa, Alpejska, Al. Armii Krajowej, Al. Dębowa, Al. Gen. Hallera od nr 1-27 i od nr 2-34, Alm Jarząbinowa, Al. Jaworowa, Al. Karkonoska, Al. Kasztanowa, Al. Lipowa, Al. Wiązowa, Al. Wiśniowa, Aliancka, Ametystowa, Balladyny, Biwakowa, Bliska, Bohaterska, Gen. Mikołaja Bołtucia, Borówczana, Braterska, Brossa, Brylantowa, Brzezińska, Buraczana, Bursztunowa, Burzowa, Chlebowa, Chłodna, Cisowa, Chyżan, Cukrowa, Czekoladowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Czerska obecnie Weigla, Czołgistów, Daleka, Dalemińców, Płk. Stanisława Dąbka, Dereniowa, Deszczowa, Diamentowa, Dożynkowa, Drukarska, Energetyczna, Gen. Juliana Filipowicza, Fizylierska, Gajowica (wszystkie parzyste i nieparzyste od nr 57 dk), Gałczyńskiego, Garwolińska, Gerberowa, Goetla Wlerego, Goleszan, Goplan Grabskiego, Gradowa, Gen. Grota-Roweckiego, Grójecka, Gen. Grzmota-Skotnickiego, Gwiaździsta, Halna, Hippiczna, Hirszfelda Plac, Hubala Mora, Hufcowa, Jagodowa, Jantarowa, Januszowicka, Jarzynowa, Jasienicy Pawła, Jaspisowa, Jastrzębia, Jesienna, Jeździecka, Jutrzenki, Kalinowa, Kampinoska, Kamienna od nr 1-67 i od nr 2-80, Karmelkowa od nr 70 dk, Gen. Kleeberga Franciszka, Ks. Klimasa Czesława, Kobierzycka, Kolarska, Komandorska od nr 5 dk i od nr 6 dk, Końska, Korfantego Wojciecha, Kosmiczna, Kostrzyńska, Kościelna, Krakusa, Krucza od nr 1-31 i od nr 2-68, Kryniczna, Krzycka, Kujawska, Kurpiów, Kusztelana Stanisława, Kutnowska, Kwitnąca, Gen. Kutrzeby, Letnia, Lubuska od nr 1-7, Lwowska, od nr 63 dk i 45, Łanowa, Łączności, Łubinowa, Łuczan, Łysogórska, Malinowa, Marcepanowa, Płk. Masztalerza, Motylkowa, Nasypowa, Nefrytowa, Nektarowa, Nenckiego Marcelego, Nenufarowa, Oboźna, Obrońców Poczty Gdańskiej, Oficerska, Okrężna, Ołtaszyńska, Oraczy, Orla, Orłowicza Mieczysława, Owsiana, Ożynowa, Pabianicka, pachnąca, Parafialna, Partynicka, Pawia do ul. Klasztornej, Piechoty, Piernikowa, Pl. Powstańców Śląskich, Pl. Szeli Jakuba, Pocztowa, Podchorążych, Pogodna, Polarna, Połabian, Południowa, Poranna, Poronińska, Porzeczkowa, Powiewna, Powstańców Śląskich, Poziomkowa, Pretficza Bernarda od nr 2-28 i od nr 1-17, Przemysłowa, Przyjaźni, Przystankowa, Pszczalarska, Półtuska, Racławicka, Radarowa, Radłowa, Radosna, Rapackiego Marian, Ratajów, Rawska, Redarów, Rozmarynowa, Róży Wiatrów, Rubinowa, Rzepakowa, Sanocka, Sąsiedzka, Sępia, Sedliczan, Sieradzka, Siewców, Skarbowców, Skibowa, Skierniewicka, Skrajna, Skwerowa, Skwierzyńska od nr 1-21 i od nr 2-24, Słoneczna, Słotna, Słowicza, Słowińców, Snopkowa, Sochaczewska, Sokola od nr 25 dk i od nr 15 dk, Gen. Sosnkowskiego, Sowia, Spadochroniarzy, Spokojna, Stajenna, Starzyńskiego Stefana, Storczykowa, Strachowskiego Bartłomieja, Strączkowa, Studzienna, Stysia Wincentego, Mjr. Sucharskiego, Sudecka, Supińskiego, Swobodna, Synów Pułku, Szafera, Szarych Szeregów, Szczepowa, Szczytowa, Szmaragdowa, Szronowa, Sztabowa od nr 51 dk i od nr 36 dk, Ślężna, Świt, Tarninowa, Tenisowa, Traktorowa, Trwała, Turkusowa, Turniejowa, Tuwima, Uczniowska, Ulanowskiego, Ułąńska, Unruga, Upalna, Waflowa, Wałbrzyska, Wandy, Warsztatowa, Ks. Wawrzyniaka, Wieczorna, Wieletów, Wielka od nr 1-59 i od nr 2-54, Wietrzna, Wiosenna, Gen. Włada, Wolbromska, Wolinian, Wyścigowa, Zabrodzka, Zaolziańska, Zapaśnicza, Zaporoska od nr 8 dk i od nr 15 dk, Zułek Browarny, Zawiszy Czarnego, Zdrojna, Zefirowa, Zielińskiego Tadeusza od nr 19 dk i od nr 20 dk, Zimowa, Zwiadowców, Zwycięska, Żeńców, Żniwna, Żołnierska,

Gmina Kobierzyce

Komornik przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Śródmieście

Rewir I
Kancelaria:
ul. Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław

Właściwość terytorialna:
Miasto: Wrocław

ulice:
Abramowskiego, Bacciarellego, Bandtkiego, Bartoszowicka, Beaudoina de Courtenay, Becka J., Belwederczyków, Benedyktyńska, Biegasa, Boznańskiej, Borelowskiego, Brandta, Braci Gierymskich, Brata Alberta, Ks. Brzóski, Canaletta, Chełmońskiego, Chopina, Cicha, Cieszkowskiego, Czackiego, Czarnoleska, Al. Dąbska, Dembowskiego, Elsnera, Fałata, Gersona, Głogowczyka, Głowackiego,, Godebskiego, Grottgera, Górnickiego, Grunwaldzka, nr 1-21, 2-24, 23-44, Grunwaldzki pl., Kard. Hlonda, Handelsmana, Św. Idziego, Jackowskiego, Janiszewskiego, Jasna, Jezierskiego, Joliot Curie, Św. Józefa, Kanałowa, Kanonia, Kapitulna, Karłowicza, Kasprzaka, Katedralna, Pl. Katedralny, Kazimierska, Kochanowskiego, Kolberga, Kard. Kominka, Konarskiego, Korczaka, Kopernika, Kosiby, Kossaka, Kosynierów Gdyńskich, Pl. Kościelny, Kotsisa, Kożuchowska, Krajewskiego, Krzywickiego, Lipińskiego, Ładna, 9 Maja, Łukasiewicza, Malczewskiego, Św. Marcina, Mieszka I, Mianowskiego, Michałowskiego, Mickiewicza 30-44, 31-33, 46-56, 35-65, 58-DK, 67-DK, Mielczarskiego, Mierosławskiego, Miła, Moniuszki, Monte Casino, Na Końcu, Nauczycielska, Nehringa, Noakowskiego, Norblina, Noskowskiego, Norwida, Nulla, Okrzei, Olszewskiego, Orłowskiego, Ostrów Tumski, Paderewskiego, Pankiewicza, Partyzantów, Pastelowa, Pautscha, I Dywizji, Pilata, Piramowicza, E. Platter, Piwna, Polaka, Potebni, Skwer Powstańców Warszawy, Promień, Pugeta, M. Reja 1-21, 2-24, 26-34, Rodakowskiego, Różyckiego, Rzeźbiarska, Sempołowskiej, Siemiradzkiego, Sępa Szarzyńskiego 1-55, 2-52, 54, Sienkiewicza 1-25, 27-75, 77-89, Sierakowskiego, Sławka, Skłodowskiej-Curie, Smętna, Smoleńskiego, Smoluchowskiego, Sowińskiego, Spółdzielcza, Stanisławskiego, Stefczyka, Szanieckiego, Szczytnicka, Szramki, Szymanowskiego, Ściegiennego, Ślewińskiego, Śniadeckich, Świętochowskiego, Świętokrzyska 1-19, 2-26, Tramwajowa, Urbańskiego, Waryńskiego, Wieniawskiego, Wittiga, Wiwulskiego, Wojciecha z Brudzewa, Wrocławczyka, Wrońskiego, Wróblewskiego, Wysockiego, Wyczółkowskiego, Wybrzeże Wyspiańskiego, Kard. Wyszyńskiego 1-45, 2-48, Zielonego Dębu, Żaka, Żmichowskiej.

Rewir II
Kancelaria:
ul. Widok 10
50-052 Wrocław

Właściwość terytorialna:
Miasto: Wrocław

ulice:
Arrasowa, Bałuckiego Michała, Bogusławskiego Wojciecha 1-9, 2-10, 11-DK, 12-DK, Bohaterów Getta Plac, Bożego Ciała, Cmentarna, Czysta, Czysty Plac, Doroty Św. Drabika Stanisława, Druckiego-Lubeckiego Franciszka, Dworcowa 1-DK, Franciszkańska, Franciszkański Plac, Gwarna, Kazimierza Wielkiego, Kładka Antoniego Św., Kładka Ogrodowa, Kładka Sądowa, Kładka Zwierzyniecka, Kołłątaja Hugona, Komandorska 1-13, 2-16, Kościuszki Tadeusza 1-75 2-66, Kościuszki Tadeusza Pl., Krupnicza, Krzysztofa Św. Plac, Legionów Plac, Leszczyńskiego Stanisława, Łąkowa, Mennicza, Modrzejewskiej Heleny, Muzealna, Muzealny Plac, Nowa, Partyzantów Wzgórze, Piłsudskiego Józefa 15-DK 14-DK, Plac Czerwony, Plac Teatralny, Plac Wolności, Podwale 1-43 2-44, Promenada Staromiejska, Rejtana Tadeusza, Sądowa, Skargi Piotra, Stawowa, Szajnochy Karola, Św. Doroty, Św. Krzysztofa Plac, Świdnicka, Świebodzka, Teatralna, Widok, Wierzbowa, Wojtkiewicza Witolda, Wolności Plac, Zapolskiej Gabrieli, Zaułek Wolski, Zielińskiego Tadeusza 1-17, 2-18.

Rewir IX
Kancelaria:
ul. Widok 2/4
50-052 Wrocław

Właściwość terytorialna:
Miasto: Wrocław

ulice:
Św. Anny, Barbary, Bema Pl, Bernardyńska, Białoskórnicza, Biskupa Tomasza, Biskupia, Pl. Borna, Chojnowska, Chrobrego, Cybulskiego, Czarnieckiego, Długa, Pl. Dominikański, Drobnera, Dubois, Św. Ducha, Dunikowskiego, Św. Elżbiety, Frycza Modrzewskiego, Grabarska, Garbary, Garncarska, Gepperta, Głogowska, Głośna, Gnieżnieńska, Grodzka, Henryka Brodatego, Igielna, Inowrocławska, Św. Jadwigi, Janickiego, Jatki, Jodłowa, Św. Jana, Kapistrana, Kaszubska, Św. Katarzyny, Kaznodziejska, Kępa Mieszczańska, Kiełbaśnicza, Kotlarska, Kraińskiego, Krawiecka, Krowia, Kruszwicka, Bulwar Kulczyńskiego, Kurkowa, Kurzy Targ, Kuźnicza, Legnicka, Litomska, Lubińska, Ludwisarska, Łaciarska, Łączycka, Łokietka, Łowiecka, Św. Macieja, Malarska, Św. Marii Magdaleny, Św. Mikołaja, Pl. Św. Mikołaja, Młodych Techników, Najśw. Marii Panny, Pl. Nankiera, Nobla, Nowy Targ, Nożownicza, Odrzańska, Ofiar Oświęcimskich, Oławska, Otwarta, Paulińska, Piaskowa, Podwórcowa, Pl. Polski, Polskie Wzgórze, Pomorska, Portowa, Powstańców Warszawy, Pl. Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Przejście Garncarskie, Przejście Żelaźnicze, Przy Ratuszu, Ptasia, Purkyniego, Rostafińskiego, Ruska, Rydygiera, Rynek, Rynek Ratusz, Rynek Szczepiński, Rzeźnicza, Składowa, Wyspa Słodowa, Al. Słowackiego, Pl. Solny, Sołtysia, Srocza, Starogroblowa, Staromłyńska, Pl. Staszica, Strażnicza, Pl. Strzelecki, Wita Stwosza, Sukiennice, Szczepińska, Szewska, Szprotawska, Ścinawska, Środkowa, Śrutowa Tamka, Uniwesytecka, Pl. Uniwersytecki, Wąska, Więzienna, Św. Wincentego, Św. Wita, Wodna, Wyspa Bielarska, Wyspa Słodowa, Wyspa Piasek, Wyszyńskiego, Zachodnia, Zgorzelecka, Zielonogórska, Bulwar Zwierzynieckiego, Żagańska,

Rewir V
Kancelaria:
ul. Piłsudskiego 3a/4
50-004 Wrocław

Właściwość terytorialna:
Miasto: Wrocław

ulice:
Banacha, Barlickiego, Bartla, Barycka, Bujwida, Chałubińskiego, Chemiczna, Chrobrego, Cinciały, Czerwonego Krzyża, Damrota, Daszyńskiego, Dicksteina, Dolna, Gdańska, Górnickiego /od 14 do końca, od 7 do końca/, Grunwaldzka /od 46-do końca, od 51 do końca/, Heweliusza, Jagiellończyka, Jaracza, Jedności Narodowej, Kanałowa, Kilińskiego, Kluczborska, Kręta, Krzywa, Ledochowskiego, Liskiego, Lompy, Pl. Św. Macieja, Marcinkowskiego, Al. Matejki, Miarki, Mickiewicza /od 1-29, od 2-28/, Mikulicza-Radeckiego, Minkowskiego, Mosbacha, Myśliwska, Na Szańcach, namysłowka, Niemcewicza, Nowowiejska, Oleśnicka, Ołbińska, Orzeszkowej, Parkowa, Pasteura Wybrzeże, Pasterska, Pestalozziego, Piastowska, Pobożnego Henryka, Poniatowskiego, Probusa, Prusa, Przeskok, Reja /od 23 do końca, od 36 do końca/, Rentgena, Roosevelta, Rozbrat, Rychtalska, Sępa Szarzyńskiego, Sienkiewicza, Skwer Ludzi, Skwer Pionierów Wrocławskich, Słowiańska, Pl. Słowiański, Sopocka, Stein, Suchardy, Świętokrzyska, Trzebnicka, Ukryta, Ustronie, Walecznych, Warzywnicza, Pl. Westerplatte, Św. Wincentego, Witelona, Wygodna, Wystawowa, Wyszyńskiego, Żeromskiego.

Rewir VIII
Kancelaria:
ul. Świdnicka 22
50-058 Wrocław

Właściwość terytorialna:
Miasto: Wrocław

ulice:
Antoniego Św., Antoniego Św. Kładka, Grabiszyńska 1-89 2-38, Jęczmienna, Kolejowa, Lelewela Joachima, Orląt Lwowskich Plac, Pawłowa Iwana, Piłsudskiego 2-12 1-13, Plac Rozjezdny, Pochyła, Podwale 45-65 46-55, Prosta, Pszenna, Szpitalna, Świętej Trójcy, Wysoka, Tęczowa, Zaporoska 1-13, 2-10, Zdrowa, Żytnia.

Rewir X
Kancelaria:
Pl. Orląt Lwowskich 20 E
53-605 Wrocław
Właściwość terytorialna:
Miasto: Wrocław

ulice:1 Maja Pl., Bolesławiecka, Braniborska, Cieszyńskiego Antoniego, Czerwony Plac ( Solidarności ), Dmowskiego, Dobra, Drzewna, Góralska, Jagiełły Władysława, Księcia Witolda, Legnicka 2-46, Mieszczańska, Mostowa, Nabycińska, Nowy Świat, Pawła Św., Strzegomski Plac, Robotnicza 1-69 2-74, Skwer Ruchu Oporu ?OLIMP", Rybacka, Rybia, Sikorskiego Władysława, Smolecka, Sokolnicza, Stacyjna, Strzegomska 1-9 2-10, Śrubowa, Trzemeska, Włodkowica Pawła, Wszystkich Świętych, Zelwerowicza Aleksandra, Ziemowita, Złotoryjska, Zyndrama z Maszkowic, Żiżki Jana.

Strona www.iurico.pl wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji Zamknij